Флаг України

 

Наукові та навчальні досягнення учнів кожного року доводять, що вони є рушійною силою освітнього процесу, яка об’єднує творчу молодь та популяризує розвиток креативних здібностей у пошуково-дослідницькій діяльності. Саме тому гімназисти вибороли 29 перемог у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та посіли 78 призових місць у IІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 12 базових дисциплін.

Отже, вітаємо найталановитіших учнів гімназії!

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

з/п

ПІП

Відділення

Секція

Клас

Місце

Науковий керівник

 

1.

Раздобудько Анастасія

Хімії та біології

Біологія людини

9-Б

ІІІ

Грянко І.А.

2.

Годованюк Михайло

Хімії та біології

Біологія людини

9-Б

І

Грянко І.А.

3.

Сінельник Ольга 

Хімії та біології

Загальна біологія

9-Б

ІІ

Грянко І.А.

4.

Романюк Ірина

Хімії та біології

Валеологія

10-Б

ІІ

Ласька С.С.

5.

Дзюба Марія

Хімії та біології

Загальна біологія

8-В

ІІ

Ласька С.С.

6.

Крючкова Віра

Екології та аграрних наук

Охорона довкілля та раціональне природокористування

11-В

ІІІ

Кулінич І.І.

7.

Шешеня Гліб

Екології та аграрних наук

Екологія

11-Б

ІІІ

Кулінич І.І.

8.

Погорілець Дар’я

Екології та аграрних наук

Ветеринарія та зоотехнія

9-В

І

Митрашевська Т.В.

9.

Стоянова Ксенія

Хімії та біології

Біологія людини

10-А

ІІІ

Митрашевська Т.В.

10.

Бова Георгій

Хімії та біології

Хімія

9-А

ІІ

Кожина Н.М.

11.

Сотула Вдадислава

Хімії та біології

Хімія

10-Б

ІІ

Кожина Н.М.

12.

Осипенко Діана

Наук про Землю

 

Кліматологія та метеорологія

11-Б

І

Зайцева Н.Г.

13.

Кулаков Владислав

Економіки

 

Фінанси, грошовий обіг і кредит

11-Б

І

Савун Т.В.,

Різун С.О.

14.

Канавченко Марія

Економіки

 

Мікроекономіка та макроекономіка

10-А

І

Кононенко І.О.

15.

Мельников Всеволод

Математики

Математика

11-А

ІІ

Гілевич І.О.

16.

Козачок Валерія

Математики

Математика

10-А

ІІІ

 Митрошенко І.М.,

Кононенко І.О.

17._

Скляр Ксенія

Економіки

 

Фінанси, грошовий обіг і кредит

10-А

ІІ

Різун С.О.,

Кононенко І.О.

18.

Катречко Ілля

Комп'ютерних наук

 

Internet-технології та WEB дизайн

11-А

І

Ткачишина І.П.

19.

Засухін Ростислав

Комп'ютерних наук

 

Технології програмування

10-А

І

Філенко А.М.,

Кононенко І.О.

20.

Похольчук Адрій

Технічних наук

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

9-А

ІІІ

Турова І.С.

21.

Бура Марія

Мовознавства

Англійська мова

10-А

ІІІ

М’ясникова О.К.

22.

Левицький Дмитро

Мовознавства

Англійська мова

10-А

ІІІ

Цирікашвілі Г.З.

23.

Шостак Влада

Історії

Етнологія

10-А

ІІ

Лебідь О.В.

24.

Арсенович Крістіна

Історії

Етнологія

11-А

ІІІ

Лебідь О.В.

25.

Власенко Анастасія

Історії

Історичне краєзнавство

9-В

І

Коротецький О.О.

26.

Павлова Мар’яна

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Мистецтвознавство

9-А

ІІІ

Заводянна О.І.

27.

Біла Олександра

Філософії та

суспільствознавства

Журналістика

9-Б

ІІІ

Чаловська М.В.

28.

Коваленко Аліса

Філософії та

суспільствознавства

Журналістика

10-Б

ІІ

Кумейська Н.В., Чаловська М.В.

29.

Єфіменко Анастасія

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Фольклористика

9-Б

І

  Бережна І.І., Чаловська М.В.

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Математика

Примаченко Захар

3(7)-Б

І

Різун С.О.

Малинович Богдан

3(7)-Б

І

Різун С.О.

Проніна Софія

3(7)-Б

І

Різун С.О.

Корнієнко Михайло

2(6)-Б

ІI

Мироненко Н.Ю

Дєрмєнжі Анна

3(7)-А

ІI

Різун С.О.

Канавченко Марія

6(10)-А

ІI

Кононенко І.О.

Засухін Георгій

2(6)-А

ІІ

Мироненко Н.Ю.

Груздова Вікторія

3(7)-Г

ІІ

Цеховлес О.І., Митрошенко І.М.

Гілевич Андрій

2(6)-Б

ІII

Мироненко Н.Ю.

Коча Станіслав

2(6)-Г

ІII

Савун Т.В., Митрошенко І.М.

Вишнякова Юлія

2(6)-Б

ІІI

Мироненко Н.Ю.

Доманицька Поліна

2(6)-Б

ІІI

Мироненко Н.Ю.

Шукало Кирило

3(7)-Б

ІІI

Різун С.О.

Головченко Гліб

4(8)-А

ІІI

Мироненко Н.Ю.

Фролов Костянтин

4(8)-А

ІІI

Мироненко Н.Ю.

Носовська Софія

6(10)-А

ІІІ

Кононенко І.О.

Терновий Гліб

7(11)-А

ІІІ

Гілевич І.О.

Біологія

Годованюк Михайло

5(9)-Б

І

Грянко І.А.

Серба Артем

7(11)-Б

ІІ

Кулінич І.І.

Сінельник Ольга

5(9)-Б

ІІ

Грянко І.А.

Страх Олена

6(10)-Б

ІIІ

Ласька С.С.

Дзюба Марія

4(8)-В

ІІІ

Ласька С.С.

Марцинковська Яніна

4(8)-Г

ІІІ

Ласька С.С.

Стефлюк Юлія

6(10)-Б

ІІІ

Ласька С.С.

Раздобудько Анастасія

5(9)-Б

ІІІ

Грянко І.А.

Романюк Ірина

6(10)-Б

ІІІ

Ласька С.С.

Українська мова і література

Годованюк Михайло

5(9) -Б

І

Чаловська М.В.

Власенко Анастасія

5 (9) - В

ІІ

Бабич Н.А.

Пєтухова Дарина

3(7)-Г

ІІ

Кумейська Н.В.

Лисенко Надія

4 (8) -Б

ІІІ

Бабич Н.А.

Євич Ганна

3(7)-Б

ІІІ

Бабич Н.А.

Бура Марія

6(10)-А

ІІІ

Кумейська Н.В.

Страх Олена

6 (10)-Б

ІІІ

Чаловська М.В.

Географія та краєзнавство

Годованюк Михайло

5(9) -Б

І

Пастушенко Н.В.

Дермєнжі Катерина

4(8)-Г

ІІІ

Пастушенко Н.В.

Брагінець Роман

6(10)-А

ІІІ

Пастушенко Н.В.

Інформатика

Засухін Ростислав

6(10)-А

ІІІ

Філенко А.М.

Основи правознавства

Власенко Анастасія

5 (9) - В

ІІІ

Коротецький О.О.

Годованюк Михайло

5(9) -Б

ІІІ

Коротецький О.О.

Соколов Микита

5 (9) - А

ІІІ

Коротецький О.О.

Руднєв Данило

6 (10)-Б

ІІІ

Коротецький О.О.

Пономаренко Віра

7(11)-А

ІІІ

Коротецький О.О.

Каплуновський Ярослав

7(11)-Б

ІІІ

Коротецький О.О.

Кізогова Олія

7(11)-В

ІІІ

Коротецький О.О.

Трудове навчання

Русін Антон

4(8)-В

ІІ

Руденко В.В.

Скляр Ксенія

6 (10)-А

ІІІ

Мішина М.А.

Історія

Канавченко Марія

6(10)-А

ІІ

Лебідь О.В.

Павлова Мар’яна

5 (9) - А

ІІІ

Коротецький О.О.

Раздобудько Анастасія

5 (9) - А

ІІІ

Коротецький О.О.

Хожаїнов Микола

5 (9) - А

ІІІ

Коротецький О.О.

Руднєв Данило

6(10)-Б

ІІІ

Дишлик В.М.

Краєвий Роман

7(11)-А

ІІІ

Лебідь О.В.

Астрономія

Канавченко Марія

6 (10)-А

ІІ

Бикова М.В.

Судавцова Влада

7(11)-А

ІІ

Бикова М.В.

Носовська Софія

6 (10)-А

ІІІ

Бикова М.В.

Англійська мова

Ілічко Володимир

4(8)-Г

ІІ

Богданова А.Я.

Насека Марія

4(8)-Г

ІІІ

Шойхет Л.О.

Годованюк Михайло

5(9) -Б

ІІІ

Ярошак О.О.

Маланій Ніка

7(11)-А

ІІІ

Ярошак О.О.

Хімія

Серба Артем

7(11)-Б

І

Кожина Н.М.

Сінельник Ольга

5(9)-Б

І

Грянко І.А.

Страх Олена

6 (10)-Б

ІІ

Кожина Н.М.

Стефлюк Юлія

6(10)-Б

ІІ

Кожина Н.М.

Євсеєва Софія

4(8)-Б

ІІ

Грянко І.А.

Павленко Поліна

3(7)-В

ІІ

Грянко І.А.

Сторубльовцева Зані

3(7)-В

ІІІ

Грянко І.А.

Фізика

Деременжі Ганна

3(7)-А

ІІ

Надєєва В.В.

Канавченко Марія

6 (10)-А

ІІ

Бикова М.В.

Засухін Ростислав

6(10)-А

ІІ

Бикова М.В.

Трофимова Анжеліка

3(7)-Г

ІІ

Надєєва В.В.

Єфіменко Анастасія

7(11)-В

ІІ

Турова І.С.

Мешкова Тетяна

4(8)-Г

ІІІ

Надєєва В.В.

Литвиненко Олександра

6(10)-А

ІІІ

Бикова М.В.

Судавцова Владислава

7(11)-А

ІІІ

Бикова М.В.

Швед Олександра

3(7)-А

ІІІ

Надєєва В.В.

Бутовецька Ілона

3(7)-Г

ІІІ

Надєєва В.В.

Водяницька Анастасія

4(8)-Б

ІІІ

Надєєва В.В.

Фартушна Єлизавета

7(11)-А

ІІІ

Бикова М.В.

Дякуємо за наполегливу працю та зичимо подальших успіхів у науковій діяльності!

Мельников Всеволод, міністр науки
гімназійного парламенту
Савун Тетяна, заступник директора
з навчально-виховної роботи