Вітаємо переможців ІІ етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  (2019-2020 навчального року). Ними стали: І місце – Таран Дар’я (7-Г клас, учитель Кумейська Н.В.),Крючкова Віра (11-В клас, учитель Заводянна О.І.), ІІІ місце – Чаловська Ліза (5-Г клас, учитель Заводянна О.І.), Пєтухова Дарина (7-Г клас, учитель Кумейська Н.В.), Лисенко Надія (8-Б клас, учитель Бабич Н.А.), Павлова Мар’яна (9-В клас, учитель Заводянна О.І.) Бура Марія (10-А клас, учитель Кумейська Н.В.).

Гімназисти подолали непростий шлях із вивчення, осмислення літературної та малярської спадщини Великого Кобзаря – і на ІІ етапі конкурсу представили власні творчі проекти,що засвідчили громадянську позицію сучасної молоді, уміння аргументувати власні судження з тем, актуальних для сьогодення, а порушених Т. Шевченком, – і тому високо оцінені членами журі. Попереду – клопітка підготовка до ІІІ, обласного етапу конкурсу, наступної сходинки на шляху дослідження творчості Великого Кобзаря та розвитку особистих творчих здібностей. Тож бажаємо успіху та нових звершень!

Вітаємо переможців ІІІ етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  (2019-2020 навчального року). Ними стали: І місце – Таран Дар’я (7-Г клас, учитель Кумейська Н.В.), ІІІ місце - Крючкова Віра (11-В клас, учитель Заводянна О.І.). Тож наші гімназисти з гідністю подолали нелегкий шлях до першості серед обдарованої молоді міста й області – попереду ж інтелектуальне й творче змагання серед найталановитіших в усій Україні! «Борітеся – поборете!» - нехай слова Великого Тараса надають вам сил і віри в себе! Творіть, докладайте всіх зусиль задля власного майбутнього, престижу нашого навчального закладу, міста й області!