Перші весняні дні принесли кожному з нас тепло в серця й душі, а ще й - радість і гордість за досягнення обдарованих гімназистів, які успішно подолали непрості випробування обласного рівня Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Тож щиро вітаємо найталановитіших хіміко - біологічного профілю: Кропивницьку Єлизавету, Столярову Дар'ю, Сербу Артема, Каплуновського Ярослава, Осипенко Діану, Страх Олену, Романюк Ірину, Зульфугарову Віолету, Сінельник Ольгу, Раздобудько Анастасію, Годованюка Михайла. Досліджуйте природу, пізнавайте її закони й таємниці. Сягайте в майбутньому вершин Дарвіна, Мечникова, Вернадського та Менделєєва, реалізуйтеся у проектах на славу рідної гімназії та на благо людства.

Найщиріші вітання й гімназистам математичного профілю: Мельникову Всеволоду, Михалюк Крістіні, Пономаренко Вірі, Кулакову Владиславу, Єфіменко Анастасії, Засухіну Ростиславу, Канавченко Марії, Литвиненко Олександрі. Ви йдете в ногу з часом. Нехай же ваші здобутки допоможуть у майбутньому стати провідними фахівцями у своїй галузі - математиці, фізиці, інформатиці.

Пишаємося й філологічним профілем: Злидник Дар'єю, Судавцовою Владою, Маланій Нікою, Курилею Катериною, Бурою Марією, Власенко Анастасією. Вивчаючи глибини рідної мови, історії, правознавства, ви торуєте стежку у краще майбутнє України - держави із самобутньою мовою, міцною правовою системою, народом, який не повторюватиме помилок минулого.

Тож вітаєто з перемогами всіх майбутніх науковців, учених! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам!
Висловлюємо щиру вдячність педагогам гімназії Грянко I.A., Кожиній Н.М., Зайцевій Н.Г., Лаській С.С., Брюхно І.Д., Коротецькому О.О., Кононенко І.О., Філенку A.M., Савун Т.В., Різун С.О., Гілевич І.О., Пастушенко Н.В., Кумейській Н.В., Заводянній О.І., Чаловській М.В., Бережній І.І., Митрашевській Т.В., Богдановій А .Я. за якісну підготовку учнів-переможців. Бажаємо педагогам не зупинятися на досягнутому й надалі ростити зерна дитячої обдарованості.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Савун Т.В.