Флаг України

2018/2019 н.р. – надзвичайно насичений період у житті Херсонської гімназії №20: час успішного навчання й великих перемог в учнівських предметних олімпіадах. Цьогоріч найрозумніші, творчі й амбітні гімназисти подолали складні випробування й вибороли 54 призових місця у  IІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 11 базових дисциплін.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад

із базових дисциплін у 2018/2019 н.р.

Математика

Прізвище, ім’я учня  Клас

 

Місце

ПІБ учителя

Малинович Богдан

2(6)-Б

І

Різун С.О.

Груздова Вікторія

2(6)-Г

ІІ

Митрошенко І.М.

Дєрмєнжі Анна

2(6)-А

ІІ

Різун С.О.

Пшеничний Вадислав

2(6)-А

ІІ

Різун С.О.

Нікішенко Іван

2(6)-Б

ІІ

Різун С.О.

Примаченко Захар

2(6)-Б

ІІ

Різун С.О.

Канавченко Марія

5(9)-А

ІІІ

Кононенко І.О.

 

Інформатика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Засухін Ростислав

5(9)-А

І

Філенко А.М.

Кононенко І.О.

 

Фізика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Єфіменко Анастасія

4(8)-Б

І

Брюхно І.Д.

Кажаєв Сергій

4(8)-А

ІІІ

Брюхно І.Д.

Хожаїнов Микола

4(8)-А

ІІІ

Брюхно І.Д.

Судавцова Влада

6(10)-А

ІІІ

Брюхно І.Д.

 

Українська мова і література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Сафронов Михайло

3(7)-Б

І

Бабич Н.А.

Власенко Анастасія

4(8)-В

ІІІ

Бабич Н.А.

Годованюк Михайло

4(8)-Б

ІІ

Чаловська М.В.

Меньщікова Дарія

5(9)-А

ІІІ

Чаловська М.В.

Бура Марія

5(9)-В

ІІ

Кумейська Н.В.

Носевич Анастасія

6(10)-В

ІІ

Заводянна О.І.

Судавцова Влада

6(10)-А

ІІІ

Чаловська М.В.

Злидник Дар’я

6(10)-Б

ІІІ

Заводянна О.І.

 

Англійська мова

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Кажаєв Сергій

4(8)-А

ІІІ

Ярошак О.О.

Годованюк Михайло

4(8)-Б

ІІІ

Ярошак О.О.

Кобилянська Дар’я

7(11)-А

ІІІ

Богданова А.Я.

 

Основи правознавства

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Білоненко Катерина

5(9)-Б

ІІІ

Коротецький О.О.

Злидник Дар’я

7(11)-Б

ІІІ

Коротецький О.О.

 

 Історія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Кажаєв Сергій

4(8)-А

ІІІ

Коротецький О.О.

Хожаїнов Микола

4(8)-А

ІІ

Коротецький О.О.

Власенко Анастасія

4(8)-Б

ІІІ

Коротецький О.О.

Мамрак Олександра

6(10)-В

ІІІ

Дишлик В.М.

Каплуновський Ярослав

6(10)-Б

ІІІ

Дишлик В.М.

Краєвий Роман

6(10)-А

ІІІ

Лебідь О.В.

Злидник Дар’я

7(11)-Б

ІІІ

Дишлик В.М.

 

Хімія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Русін Антон

3(7)-В

ІІІ

Грянко І.А.

Євсеєва Софія

3(7)-Б

ІІІ

Грянко І.А.

Сінельник Ольга

4(8)-Б

І

Грянко І.А.

Єфіменко Анастасія

4(8)-Б

І

Грянко І.А.

Кропивницький Іван

5(9)-А

ІІ

Грянко І.А.

Лабузенко Ігор

5(9)-Б

ІІІ

Кожина Н.М.

Серба Артем

6(10)-Б

І

Кожина Н.М.

Наталуха Олексій

7(11)-А

ІІ

Кожина Н.М.

 

Географія з краєзнавством

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Годованюк Михайло

4(8)-Б

І

Пастушенко Н.В.

Кажаєв Сергій

4(8)-А

ІІІ

Пастушенко Н.В.

Козловський Кирило

6(10)-А

ІІІ

Зайцева Н.Г.

Каплуновський Ярослав

6(10)-Б

ІІ

Зайцева Н.Г.

 

Екологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Коннова Дарина

6(10)-Б

ІІ

Кулінич І.І.

Яцкова Ганна

7(11)-А

ІІІ

Ласька С.С.

 

Біологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Раздобудько Анастасія

4(8)-Б

І

Грянко І.А.

Сінельник Ольга

4(8)-Б

ІІ

Грянко І.А.

Годованюк Михайло

4(8)-Б

ІІІ

Грянко І.А.

Страх Олена

5(9)-Б

ІІ

Ласька С.С.

Стефлюк Юлія

5(9)-Б

ІІ

Ласька С.С.

Романюк Ірина

5(9)-Б

ІІІ

Ласька С.С.

Серба Артем

6(10)-Б

ІІІ

Кулінич І.І.

Кропивницька Єлизавета

7(11)-А

І

Ласька С.С.

Яцкова Ганна

7(11)-А

ІІІ

Ласька С.С.

 

Трудове навчання

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Коновалова- Салакова Єкатерина

4(8)-Б

ІІІ

Мішина М.А.

 

Пишаємося талановитими й обдарованими вихованцями, зичимо успіхів у подальших етапах – на обласних і всеукраїнських рівнях. Віримо у ваші сили!

Судавцова Влада, міністр науки гімназійного парламенту

Бабич Наталія Адамівна, учитель української мови і літератури