Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтенсивного розвитку й сприятливим фактором національного престижу. Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. І завдання вчителя на етапі модернізації змісту освіти в умовах особистісно зорієнтованого підходу полягає в тому, щоб дбайливо виховувати й навчати нові таланти. Працювати з обдарованими та здібними учнями дуже відповідально, тому вчителі приділяють велику увагу самоосвітній діяльності, використовують у роботі ефективні педагогічні та психологічні методики, технології, форми й методи розвитку творчих здібностей цієї категорії школярів.

З метою пошуку, виявлення та підтримки здібних й обдарованих гімназистів початкової школи з 22 по 26 жовтня 2018 року було проведено олімпіади з базових дисциплін для учнів 3-4 класів. Цікавою та пізнавальною стала інтелектуальна олімпіада з української мови (голова журі Нейберегер Т.І.). Наступний етап – проведення інтелектуальної олімпіади з математики (голова журі Гетманець Ю.В.), у ході якої гімназисти продемонстрували високий рівень знань із математики. Цей унікальний марафон мав на меті визначити найкращих знавців української мови та математики.

Отже, переможцями учнівських олімпіад із базових дисциплін у початковій школі стали такі учні:

Серед учнів 3 класів

Піскоха В.С.

Братішевська Наталія

Македонова Л.А.

Переможців олімпіад урочисто було нагороджено грамотами Учнівського парламенту на загальногімназійній лінійці. Хай захопленість юних гімназистів науками, їхнє бажання та здатність учитися, фахова майстерність учителів та віра батьків у своїх дітей допомагають досягати перемог у майбутньому!

Бережна І.І., заступник директора з навчально-виховної роботи