73000, м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 2 тел. (0552) 46-73-02, (0552) 46-74-11, (0552) 26-40-65, Факс:(0552) 49-13-06. е-mail: gimnasiya20.ks@ukr.net

Флаг України

Олімпіада – це конкурс найсильніших

«Олімпіада – це конкурс, де першими стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями з предмета, розвивають інтелект, ерудицію, уміння спілкуватися й здобувають необхідний досвід», - ці слова щорічно стають у пригоді найталановитішим із Херсонської гімназії №20, що виборюють перемоги в міських, обласних та всеукраїнських етапах учнівських олімпіад із базових дисциплін.
У 2017/2018 навчальному році гімназисти вибороли 61 перемогу у IІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 14 базових дисциплін.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із базових дисциплін у 2017/2018 н.р.

Математика 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Тиквенко Микола

2(6)-Д

І

Митрошенко І.М.

Кулінич-Швець Данило

2(6)-Д

І

Митрошенко І.М.

Кажаєв Сергій

3(7)-А

І

Гілевич І.О.

Мірошниченко Ілля

3(7)-Б

І

Різун С.О.

Лавренчук Антон

3(7)-Б

І

Різун С.О.

Канавченко Марія

4(8)-А

ІІІ

Мироненко Н.Ю.

Терновий Гліб

5(9)-А

ІІІ

Гілевич І.О.

Галещук Володимир

4(8)-А

ІІІ

Мироненко Н.Ю.

Кропивницький Іван

4(8)-А

ІІІ

Мироненко Н.Ю.

Литвиненко Олександра

4(8)-А

ІІІ

Мироненко Н.Ю.

Груздова Анна 

6(10)-Б

ІІІ

Митрошенко І.М.

Мікулець Валерій

6(10)-А

ІІІ

Митрошенко І.М.

Краснощок Іван

7(11)-А

ІІ

Кононенко І.О.

 

Інформатика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Засухін Ростислав

4(8)-А

ІІІ

Філенко А.М.,

Кононенко І.О.

 

Фізика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Денисенко Юлія

4(8)-В

ІІ

Брюхно І.Д.

Литвиненко Олександра

4(8)-А

ІІ

Брюхно І.Д.

Зражевська Анастасія

4(8)-Б

ІІ

Брюхно І.Д.

Канавченко Марія

4(8)-А

ІІ

Брюхно І.Д.

Терновий Гліб

5(9)-А

ІІІ

Брюхно І.Д.

 

Астрономія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Плєшівцева Анастасія

7(11)-А

ІІ

Брюхно І.Д.

 

Українська мова і література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Денисенко Юлія

4(8)-В

І

Кумейська Н.В.

Злидник Дар’я

6(10)-Б

ІІІ

Заводянна О.І.

Ладушина Олена

7(11)-В

І

Чаловська М.В.

Демченко Богдана

7(11)-В

ІІ

Чаловська М.В.

 

Англійська мова

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Одарченко Єгор

5(9)-А

ІІІ

Ярошак О.О.

Кобилянська Дар’я

6(10)-А

ІІІ

Богданова А.Я.

Піркл Микита

7(11)-В

ІІІ

Богданова А.Я.

Лукінов Микита

7(11)-А

ІІІ

Ярошак О.О.

 

Німецька мова

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Горбаченко Наталія

7(11)-В

ІІ

Пасько І.Ф.

 

 Історія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Лупашко Дар’я

4(8)-Б

ІІІ

Лебідь О.В.

Канавченко Марія

4(8)-А

ІІІ

Коротецький О.О.

Каплуновський Ярослав

5(9)-Б

ІІІ

Дишлик В.М.

Підгородецький Микита

7(11)-А

ІІІ

Дишлик В.М.

 

 Основи правознавства

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Шпарій Артем

5(9)-А

ІІІ

Коротецький О.О.

Пономаренко Віра

5(9)-А

ІІІ

Коротецький О.О.

Злидник Дар’я

6(10)-Б

ІІ

Коротецький О.О.

Гієнко Катерина

7(11)-В

ІІІ

Коротецький О.О.

 

 Хімія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Лавренчук Антон

3(7)-Б

І

Грянко І.А.

Мірошниченко Ілля

3(7)-Б

І

Грянко І.А.

Сінельник Ольга

3(7)-Б

І

Грянко І.А.

Канавченко Марія

4(8)-А

ІІ

Кожина Н.М.

Лабузенко Ігор

4(8)-Б

ІІ

Кожина Н.М.

Трубаєв Євген

4(8)-Б

І

Кожина Н.М.

Кропивницький Іван

4(8)-А

ІІ

Кожина Н.М.

Пуляєв Кирило

4(8)-Б

ІІІ

Кожина Н.М.

Серба Артем

5(9)-Б

ІІ

Грянко І.А.

Судавцова Влада

5(9)-А

ІІ

Кожина Н.М.

Наталуха Олексій

6(10)-А

І

Кожина Н.М.

Краснощок Іван

7(11)-А

ІІ

Грянко І.А.

Плєшівцева Анастасія

7(11)-А

ІІ

Грянко І.А.

 

Географія з краєзнавством

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Денисенко Юлія

4(8)-В

ІІІ

Зайцева Н.Г.

Шумей Софія

5(9)-А

ІІІ

Зайцева Н.Г.

Груздова Анна

6(10)-Б

ІІІ

Пастушенко Н.В.

 

Економіка

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Краснощок Іван

7(11)-А

ІІ

Зайцева Н.Г.

 

Біологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Єфремова Олена

4(8)-Б

ІІІ

Ласька С.С.

Страх Олена

4(8)-Б

ІІІ

Ласька С.С.

Гога Вероніка

4(8)-Б

ІІІ

Ласька С.С.

Серба Артем

5(9)-Б

ІІ

Кулінич І.І.

Кропивницька Єлизавета

6(10)-А

ІІІ

Ласька С.С.

 

Трудове навчання

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Шаранська Анастасія

5(9)-В

ІІІ

Мішина М.А.

Трубаєв Євген

4(8)-А

IІІ

Руденко В.В.

Висловлюємо щирі слова вдячності за високий професіоналізм та підтримку обдарованої молоді педагогам Херсонської гімназії №20 – Митрошенко І.М., Гілевич І.О., Мироненко Н.Ю., Кононенко І.О., Різун С.О., Філенку А.М., Брюхно І.Д., Кумейській Н.В., Заводянній О.І., Чаловській М.В., Ярошак О.О., Богдановій А.Я., Пасько І.Ф., Лебідь О.В., Коротецькому О.О., Дишлику В.М., Грянко І.А., Кожиній Н.М., Зайцевій Н.Г., Лаській С.С., Пастушенко Н.В., Кулінич І.І., Мішиній М.А., Руденку В.В., які підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.

Бажаємо гімназистам зберегти юнацьку допитливість розуму, спрагу до знань, зрілість міркувань та нових наукових звершень!

Мамрак Олександра, міністр науки
гімназійного парламенту

Создание сайтов

Hosting Ukraine