Учениця 11-А класу Данець Тетяна

Не зважаючи на примхи погоди, обдарована молодь Херсонської гімназії №20 продовжує підкорювати наукові вершини. Учениця 11-А класу Данець Тетяна успішно виборола почесне ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Валеологія». Юна дослідниця зуміла достойно подолати всі випробування – заочне оцінювання роботи за темою «Профілактичні технології попередження захворювання на цукровий діабет серед підліткової молоді», контрольну роботу з базової дисципліни (біології) та безпосередній захист роботи.

Наполеглива підготовка, ерудиція, підтримка педагога гімназії Ласької Світлани Сергіївни допомогли Тетяні ввійти до когорти найобдарованіших конкурсантів, підтримати рейтинг Херсонської гімназії №20 як найуспішнішого навчального закладу нашого міста, а також наблизити здійснення власної мрії – стати студентом найпрестижнішого медичного вишу України, а в подальшому – лікарем за покликанням.

Тож вітаємо гімназистку Данець Тетяну, її наставника – учителя біології Лаську Світлану Сергіївну з перемогою, зичимо подальших досягнень у професійній сфері та реалізації життєвих планів.

Савун Т.В., заступник директора з навчально-виховної роботи

Создание сайтов

Hosting Ukraine