24 лютого 2017 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 відбувся півфінал інтелектуальної гри «Ерудит - молодша ліга». Учасниками цієї гри були команди учнів початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів: №20, №3, №11, №53, №17, №13, №47.

На учасників інтелектуального змагання чекали нелегкі випробовування, адже у ході гри було запропоновано 5 турів: «Розминка», «Загадкове фото», «Зрозумій мене», «Знавці ребусів», «Таємниче відео або вгадай мелодію».
У конкурсі були завдання й на спостережливість, i на асоцiативне мислення, причому швидкiсть реагування була не менш важлива, нiж правильнiсть вiдповiдей, але найголовнішим було вмiння працювати пліч-о-пліч задля спiльної перемоги.

Усi команди прагнули перемогти, ажде у фiнал вийде тiльки одна. Наші учасники готувалися до конкурсу завчасно, тому розпочали гру бадьоро, злагоджено, а в найскаднiших моментах змогли опанувати хвилювання, зiбратися й перемогти!

Команда ерудитів «Форсаж» Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради виборола І місце й вийшла у фінал.

Вітаємо наших переможців: Павленко Поліну, Швєд Олександру, Малиновича Богдана, Євич Ганну, Нікішенка Івана, Добровольську Дар’ю.

Бажаємо перемоги в наступній грі!

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine