73000, м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 2 тел. (0552) 46-73-02, (0552) 46-74-11, (0552) 26-40-65, Факс:(0552) 49-13-06. е-mail: gimnasiya20.ks@ukr.net

Флаг України

Наполеглива робота учнів та педагогів гімназії, співпраця з вишами м. Херсона, підтримка батьків сприяли вагомим досягненням у науково-дослідницькій діяльності та професійному самовизначенню гімназистів. У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України брали участь 33 гімназисти у 21 секції, з яких переможцями стали 24 учні в 19 секціях. За рейтингом результативності в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу серед навчальних закладів міста гімназія виборола почесне перше командне місце.

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2016/2017 н.р.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Відділення

Секція

Базова дисципліна

Місце, яке учень посів в І етапі

ПІБ учителя

 

з/п

 

1.

Данець Тетяна

7(11)-А

Хімії та біології

Валеологія

Біологія

І

Ласька С.С.

 
 

2.

Сачкова Вероніка

7(11)-Б

Економіки

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

ІІ

Савун Т.В.,

 

Митрошенко І.М.

 

3.

Цимбал Марія

7(11)-Б

Історії

Історичне краєзнавство

Історія України

ІІ

Коротецький О.О.

 
 

4.

Єрмоленко Тетяна

7(11)-А

Математики

Математика

Математика

ІІІ

Митрошенко І.М.

 

5.

Адаменко Валерія

5(9)-В

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Мистецтвознавство

Українська мова і література

ІІІ

Заводянна О.І.

 
 

6.

Луковська Юлія

6(10)-В

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Фізика

ІІ

Брюхно І.Д.

 
 

7.

Столярова Дар’я

5(9)-В

Хімії та біології

Біологія людини

Біологія

ІІ

Ласька С.С.

 

8.

Стрепетова Валерія

5(9)-Б

Екології та аграрних наук

Екологія

Біологія

ІІІ

Ласька С.С.

 
 

9.

Мишкіна Таїсія

7(11)-А

Наук про Землю

Гідрологія

Географія

ІІІ

Пастушенко Н.В.

 
 

10.

Кобилянський Борис

7(11)-Б

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові системи

Математика

ІІІ

Ткачишина І.П.

 

Комп’ютерних наук

Кононенко І.О.

 

 

11.

Мартинюк Катерина

6(10)-Б

Технічних наук

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Фізика

ІІІ

Брюхно І.Д.

 
 

12.

Кіндра Марія

6(10)-Б

Хімії та біології

Хімія

Хімія

ІІ

 

Кожина М.А.

 

13.

Романюк Владислава

7(11)-А

Хімії та біології

Хімія

Хімія

І

Кожина М.А.

 
 

14.

Швед Марія

6(10)-А

Наук про Землю

Географія та ландшафтознавство

Географія

ІІІ

Зайцева Н.Г.

 
 

15.

Коробко Микита

7(11)-А

Фізики та астрономії

Теоретична фізика

Фізика

ІІ

Колодезнова М.В.

 
 

16.

Мошковська Софія

6(10)-А

Фізики та астрономії

Експериментальна фізика

Фізика

ІІ

Колодезнова М.В.

 
 

17.

Агаєва Марія

7(11)-А

Фізики та астрономії

Експериментальна фізика

Фізика

ІІІ

Колодезнова М.В.

 
 

18.

Рудик Світлана

6(10)-А

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

 

ІІІ

Мішина М.А.,

 

Кононенко І.О.

 

19.

Старостенко Владислава

6(10)-А

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Мішина М.А.,

 

ІІІ

Кононенко І.О.

 

20.

Попіль Василина

6(10)-В

Мовознавства

Англійська мова

Англійська мова

ІІІ

 

Богданова А.Я.

 

21.

Рудницька Вікторія

6(10)-В

Філософії та

Журналістика

Українська мова і література

І

Чаловська М.В.

 

суспільствознавства

 

 

22.

Власенко Раїса

6(10)-В

Філософії та

Журналістика

Українська мова і література

ІІ

Чаловська М.В.

 

суспільствознавства

 

23.

Масонов Олексій

6(10)-В

Філософії та

Педагогіка

Українська мова і література

І

Чаловська М.В.

 

суспільствознавства

 

24.

Луковська Юлія

6(10)-В

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Літературна творчість

Українська мова і література

І

Чаловська М.В.

 
 
 

У 2016/2017 навчальному році гімназисти вибороли 49 перемог у IІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 12 базових дисциплін. Серед ліцеїв та гімназій наш заклад посів третє командне місце, а серед навчальних закладів м. Херсона – п’яте.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2016/2017 н.р.

Математика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Кажаєв Сергій

2(6)-А

ІІІ

Гілевич І.О.

Лавренчук Антон

2(6)-Б

ІІ

Різун С.О.

Литвиненко Олександр

3(7)-Б

ІІІ

Мироненко Н.Ю.

Галещук Володимир

3(7)-Б

ІІІ

Мироненко Н.Ю.

Груздова Анна

5(9)-А

ІІІ

Митрошенко І.М.

Терновий Гліб

4(8)-А

ІІІ

Різун С.О.

Дубровська Ангеліна

6(10)-А

ІІІ

Кононенко І.О.

Краснощок Іван

6(10)-А

ІІІ

Кононенко І.О.

Плєшівцева Анастасія

6(10)-А

ІІІ

Кононенко І.О.

Фізика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Терновий Гліб

4(8)-А

ІІ

Колодезнова М.В.

Судавцова Влада

4(8)-А

ІІІ

Колодезнова М.В.

Мельников Всеволод

4(8)-А

ІІІ

Колодезнова М.В.

Мошковська Софія

6(10)-А

ІІ

Колодезнова М.В.

Плєшівцева Анастасія

6(10)-А

ІІІ

Брюхно І.Д.

Агаєва Марія

7(11)-А

ІІІ

Колодезнова М.В.

Астрономія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Мошковська Софія

6(10)-А

ІІ

Колодезнова М.В.

Плєшівцева Анастасія

6(10)-А

ІІІ

Колодезнова М.В.

Яворська Ольга

7(11)-А

ІІІ

Колодезнова М.В.

Українська мова і література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Ладушина Олена

6(10)-В

І

Чаловська М.В.

Трофимова Валерія

7(11)-Б

ІІІ

Кумейська Н.В.

 Англійська мова

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Маланій Ніка

4(8)-А

ІІІ

Цирікашвілі Г.З.

Кобилянська Дар’я

5(9)-А

ІІІ

Шойхет Л.О.

Піркл Микита

6(10)-В

ІІІ

Богданова А.Я.

Лукінов Микита

6(10)-А

ІІІ

Ярошак О.О.

Прохоров Павло

7(11)-Б

ІІІ

Богданова А.Я.

Історія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Каплуновський Ярослав

4(8)-Б

ІІІ

Дишлик В.М.

Злидник Дар’я

5(9)-В

ІІ

Дишлик В.М.

Підгородецький Микита

6(10)-А

ІІІ

Дишлик В.М.

Прохоров Павло

7(11)-Б

ІІІ

Коротецький О.О.

Основи правознавства

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Злидник Дар’я

5(9)-В

ІІІ

Коротецький О.О.

Вайсблат Дар’я

6(10)-В

ІІІ

Коротецький О.О.

Хімія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Галамець Анастасія

3(7)-В

І

Кожина Н.М.

Лабузенко Ігор

3(7)-В

ІІІ

Кожина Н.М.

Серба Артем

4(8)-Б

І

Грянко І.А.

Теслюк Уляна

4(8)-Б

ІІІ

Грянко І.А.

Мошковська Софія

6(10)А

ІІІ

Грянко І.А.

Краснощок Іван

6(10)А

ІІ

Грянко І.А.

Данець Тетяна

7(11)-А

І

Кожина Н.М.

Біологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Серба Артем

4(8)-Б

ІІ

Кулінич І.І.

Теслюк Уляна

4(8)-Б

ІІІ

Кулінич І.І.

Шамановський Ярослав

5(9)-А

ІІ

Ласька С.С.

Кирдун Іван

6(10)-Б

ІІІ

Кулінич І.І.

Демченко Богдана

6(10)-В

ІІІ

Кулінич І.І.

Данець Тетяна

7(11)-А

ІІІ

Ласька С.С.

Екологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Прохоров Павло

7(11)-Б

ІІІ

Ласька С.С.

Географія з краєзнавством

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Кушнаренко Анастасія

7(11)-А

ІІІ

Пастушенко Н.В.

Трудове навчання

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

Шаранська Анастасія

4(8)-В

ІІІ

Мішина М.А.

Діков Іван

6(10)-А

IІІ

Руденко В.В.

Данець Тетяна

7(11)-А

ІІ

Мішина М.А.

 

Бажаємо гімназистам зберегти юнацьку допитливість розуму, спрагу до знань, зрілість міркувань та нових наукових звершень!


Тетяна Савун, заступник директора
з навчально-виховної роботи

Создание сайтов

Hosting Ukraine