Профілактика  злочинності та насилля в дитячому середовищі

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості.
Сьогодні в Україні здійснено важливий крок для того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим й отримати кваліфіковану допомогу.

За ініціативи Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» в Україні діє національна дитяча «гаряча» лінія.

У стінах гімназії з питань збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні та батьки можуть звернутися безпосередньо до класного керівника, заступника директора з виховної роботи Головченко Крістіни Азерівни, соціального педагога Скачок Юлії Володимирівни, практичного психолога Саніної Катерини Валеріївни.