Учням, учителям та батькам Херсонської гімназії №20 імені Бориса Лавреньова дуже подобається мандрувати. Подорож – це традиція нашого закладу. Адже це чудова можливість дізнатися багато нового й цікавого про міста країни, в якій ми живемо. Шкільні екскурсії – спілкування з однокласниками і друзями в невимушених обставинах, коли є можливість проявити самостійність. Це ті події, які пізніше згадуються все життя.

Під час зимових шкільних канікул, перед новорічними святами, 70 зацікавлених учнів початкової та старшої школи відвідали славетне місто, столицю нашої Батьківщини – Київ.

Розпочалася подорож з оглядової екскурсії історичним містом, під час якої діти познайомилися з визначними найстаровинішими пам’ятками архітектури.

Першим пунктом призначення був Музей популярної науки та техніки "Експериментаніум" – місце, де наука стає цікавішою! Там є можливість розібрати модель людини на запчастини, посидіти за кермом пожежної машини, доторкнутися до експонатів, покрутити, подути. І все це можна зробити в Музеї!

Також відвідали на ВДНГ грандіозне 5D-шоу «Вінтера. Легенда казкового краю». Шоу зачарувало нас казковістю, чарівністю, декораціями, акробатичними трюками. Це було неймовірно!
Але ж основною метою нашої подорожі було побачити головну ялинку країни. І ось, нарешті, на Софіївській площі -- новорічна красуня, вся у вогниках, заввишки понад 20 метрів, по-справжньому європейська!
Столиця вразила нас своєю гостинністю, красою і величчю. Учні відчули новорічну атмосферу.

Екскурсія до новорічного Києва була цікавою. Подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті й пронесуться через усе життя!
Діти та батьки учнів щиро дякують учителям Карпук Н.М., Архиповій І.А., Красношапці О.В., Гетманець Ю.В, Коваленко І.В., Сушковій В.М та адміністрації гімназії за допомогу в організації мандрівок та втілення в життя ідей і мрій!

Учитель початкових класів Коваленко І.В.