4 листопада 2019 року на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради відбулося засідання круглого столу за участі представників управління освіти міста, керівників навчальних закладів із залученням науковців Херсонських вишів. Мета зібрання – розгляд пропозицій щодо якісної організації та проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук ( саме міського товариства «Пошук»).

Учасники засідання акцентували увагу на необхідності неухильного дотримання вимог до написання й оформлення наукових робіт, зокрема на принципі новизни досліджень, наявності та якості рецензій та відгуків до робіт, грамотності робіт.

Захід засвідчив глибоку зацікавленість керівників освітніх закладів і наукових керівників вишів у покращенні якості науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН міського рівня задля їх успішного проходження наступних рівнів – обласного та всеукраїнського.