Саме під таким девізом з 23 по 27 вересня в нашій гімназії пройшов Тиждень фізичної культури і спорту.

Здоров’я – це найцінніший скарб для людини, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Щоб залучити до участі в Тижні якомога більше учнів, було розроблено цікавий план виховних заходів.

Доброю гімназійною традицією стало проведення ранкової гімнастики для учнів 1-4 класів.

Усі класи взяли участь у виставці-фотоколажі «Спортивне життя гімназії».

А який же спортивний тиждень без змагань: «Веселі старти» в початковій школі (учитель Коваленко О.М.), спортивне свято «Подорож до гри» для учнів 2-х класів (учитель Жирнова В.П.), волейбол між учнями 4(8)-5(9)-х та 6(10)-7(11)-х класів (учитель Чертоляс О.В.), змагання з баскетболу між учнями 5(9)-х та 6(10)-х класів (учитель Бєліков С.А.). Пристрасті вирували, емоції лилися через край, бо кожен хотів здобути перемогу саме для свого класу. У спортивній боротьбі, як ніде розкриваються й виховуються такі риси характеру, як розсудливість, благородність, порядність, доброзичливість, повага до суперника, чесна боротьба – саме такі риси характеру й бойовий дух показали наші учні в змаганнях та естафетах.

На завершення Тижня фізкультури і спорту переможців змагань було нагороджено грамотами та значками з олімпійською символікою.
Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!