Кожна дитина в гімназії повинна почувати себе захищеною, тому на початку навчального року дуже важливо згадати про булінг як явище, а також про те, як йому запобігти та протидіяти.

У рамках проведення тижня протидії булінгу організовано вже традиційні заняття зі спеціалістами Головного територіального управління юстиції в Херсонській області.

Для учнів 1(5)-Г класу проведено інтерактивне заняття «Зупинимо булінг разом!», під час якого діти повторили правила толерантного спілкування в колективі та способи позитивного вирішення конфлікту. А з учнями 4(8)-Б класу Степаненко Д.С., головний спеціаліст Дніпровського районного в місті Херсоні відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Херсонській області, провела годину спілкування, під час якої обговорювалися правові орієнтири для кожної дитини та шляхи захисту своїх прав і свобод.

Сподіваємося, що новий навчальний рік принесе нам цікаві знайомства, буде наповнений позитивом, а знання про правила толерантного спілкування вбережуть від непорозумінь!

Соціальний педагог

Скачок Ю.В.