Свято першого дзвоника є найбільш очікуваним для першокласників. Воно залишає глибокий слід у серці кожної дитини й вирізняється яскравими, неповторними емоціями, новими знайомствами та несподіваними зустрічами.

Надзвичайно чуттєвим цей день став і для першачків нашої гімназії, де цього року понад 120 дітей поринуть у безмежний світ знань та відкриттів, щоб у майбутньому стати інтелектуальною елітою нашої держави. А для учнів 11-х класів це свято стало початком останнього в їхньому житті шкільного року, тому так символічно, що саме вони разом із вчителями й вивели майбутніх першокласників на урочисту лінійку. Ошатний святковий одяг гімназистів прикрашали різнокольорові квіти, які стали символами кожного класу.

На лінійці були присутні діти, батьки, учителі, а також почесні гості закладу. Гімназійне подвір’я майоріло осінніми квітами – символами нового навчального року. Директор гімназії Оксана Іллівна Цеховлес щиро привітала гімназійну родину з чудовим святом, яке відкриває для кожного учня нові горизонти пізнання та захоплень. Яскравими та щирими були побажання першокласникам від їх перших класних керівників.

І ось, нарешті, настала святкова мить – пролунав перший дзвоник, зі сльозами радості та гордістю батьки повели наймолодших гімназистів на перший у їхньому житті урок…

Нехай наступний навчальний рік збагатить кожну дитину цікавими знаннями та принесе якомога більше яскравих митей шкільного життя в стінах рідної гімназії!!!

Мати учня 1-В класу Кохановського Антона
Кохановська О.В.