Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 травня у гімназії № 20 відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив навчального закладу удосконалили свої теоретичні знання й практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно й чітко діяти , щоб захистити своє життя та здоров'я.

На першому уроці в цікавій та змістовній формі класні керівники й запрошені гості – працівники МНС, поліції, медичні працівники – розповіли гімназистам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Медичні працівники продемонстрували надання першої медичної допомоги дітям.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми та мультфільми, виставки плакатів, стіннівок, малюнків, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання.

Завершальним етапом була евакуація учасників навчально-виховного процесу, під час якої учні й вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться в повсякденному житті.