24 квітня члени учнівського самоврядування Херсонської гімназії №20 взяли участь у VІІІ форумі президентів освітніх закладів міста Херсона «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування» на базі Палацу дитячої та юнацької творчості . До заходу також долучилися члени Міського учнівського парламенту та президенти шкільних органів самоврядування у супроводі педагогів-організаторів.

Прем'єр-міністр нашої гімназії Анастасія Москаленко презентувала наш Тиждень кольорової форми, який проходив протягом 11-15 лютого 2019 року.

Настя наголосила на тому, що у кожного представника парламенту було своє власне завдання: міністр дисципліни та порядку – контролював, щоб кожен учень був з певним кольором; міністр преси та інформації – висвітлювала проведення «кольорового тижня» на офіційному сайті школи та у мережі Facebook; міністр науки та міністр здоров’я – показували відеоролики про певний колір та розказували, як кожен колір впливає на наший настрій та здоров’я. Президент, прем’єр міністр та міністр культури та дозвілля протягом для проводили оцінювання, щодо підготовленості класу та учнів до певного кольорового дня.

Ми впевнені, що завдяки таким заходам, ми не тільки «розфарбовуємо» навчальні будні, але й ми навчаємось розробляти нові, цікаві та креативні заходи, які будуть подобатись та надихати наших учнів та педагогів.