Нещодавно, я, Мамрак Олександра, учениця 10-В класу стала учасником Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференцію учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій народ" та поїхала в Харків на захист своєї роботи.

Харків мене просто вразив, адже це науковий та адміністративний центр України.

Окрім наукової роботи, наша група відвідала екскурсію, присвячену 175-річчю талановитого художника І. Ю. Рєпіна. Прослухавши розповідь про цікаве життя, ми з групою поїхали до його художньо-меморіального музею.

Наступного дня ми працювали по секціях, я захищала свою роботу на філософському факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Приємно бачити, що така наука, як філософія цікавить молодь України, ми відчули себе дійсно науковою елітою своєї країни. Пишаюся тим, що захищала честь Херсонської гімназії №20 на такому рівні

Учениця 10-В класу Олександра Мамрак