У нашій гімназії не пройшов, а просто відгримів Тиждень кольорової форми. Це було яскраво та неперевершено! Кожен день - новий колір, перша п’ятихвилинка уроку присвячена значенню кольорів: перегляд відеороликів, презентацій, а на перервах – учні та колектив гімназії №20 загадували  кольорові бажання та заповнювали  «веселку мрій»!

Ми справді розфарбували своє життя різними кольорами й повірили, що вони принесуть нам щастя! Адже зелений – це символ природи й молодості, саме так ми зафарбували понеділок; жовтий – символ тепла, радощів і поваги, це колір золота і стиглого колоса, яким був насичений вівторок; середу ми зафарбували в білий – символ невинності, чистоти й радості; червоний четвер був найяскравішим, адже це колір любові, енергії та пристрасті; і, звичайно, близький нам, українцям, синій колір – символ свободи, й віри у світле та мирне майбутнє.

Вітаємо учнівські колективи з перемогою в експериментальному тижні!