Віртуальній реальності притаманні свої плюси й мінуси. Існування кібернебезпек є настільки ж реальним, як і користь, задоволення, які отримують користувачі Інтернет-ресурсів.

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». У рамках його відзначення з 4 по 8 лютого гімназійним парламентом та психологічною службою гімназії проведено тиждень безпечного Інтернету, головна мета якого ­­– просвіта учнівської молоді, розвиток культури поведінки в соціальних мережах, формування вмінь і навичок самозахисту від кіберзлочинів та кіберагресії.

Під час Азбуки культури було проведено загальногімназійний відеомарафон «Користуйся Корисним Інтернетом».

Для дітей було розроблено яскраві пам’ятки з безпечної поведінки у всесвітній мережі.

Президент гімназії Теслюк Уляна  провела роботу щодо пошуку цікавих та корисних веб-порталів для дітей, які пропонують на своїх сторінках познайомитися із культурою народів світу, дитячою літературою, майстер-класами для юних дизайнерів тощо.

Учні 10-х класів взяли участь в он-лайн конференції, присвячені Дню безпечного інтернету.

Члени гімназійного парламенту спільно з педагогом-організаторам Банюк О.В.  готували матеріали на конкурс відеороликів «Безпечий Інтернет – це наш вибір», організований міським медіа клубом «Natuse Vincere» ("Народжені перемагати") при комісії з питань освіти Міського учнівського парламенту.

Кожен користувач всесвітньої мережі відіграє важливу роль у створенні кращого, безпечного, корисного Інтернету для всіх. Тож ми сподіваємося, що учні нашої гімназії, мандруючи Інтернетом, стануть не тільки активними, а й компетентними, грамотними дослідниками, шукачами цікавого контенту.

Соціальний педагог Скачок Ю.В.,

міністр преси та інформації Цвіра Влада