З родини йде життя дитини… А якщо в ній дбають про здоров`я – це чудово!

31 січня 2019 року на базі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради відбулося традиційне родинне свято «Мама, тато, я – спортивна сім`я».

В урочистій частині змагань до учасників із привітанням і побажаннями звернулися депутат Херсонської обласної ради, лідер платформи «Добро переможе» Рожков Юрій Геннадійович та директор гімназії Цеховлес О.І.

Атмосфера, що панувала в залі, просто захоплювала. Крім спортивного азарту були й дружня підтримка суперника, і дружня порада, і гумор.   Спортивні родини 3-Б, 3-В, 3-Г, 2-В класів почали завзято змагатися під вибухові оплески вболівальників. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом із татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно, із запалом долали перешкоди. Учасники  продемонстрували не тільки свою спритність, швидкість, майстерність та кмітливість, але й інтелектуальні здібності. Особливо хвилюючим та зворушливим моментом свята став виступ маленьких гімназистів зі своїми матусями.

І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля в сімейному колі. Настрій родинного свята відчули всі присутні. Упевнені,  що завдяки проведенню таких сімейних заходів родини будуть не тільки фізично міцні, але й  емоційно здоровими.

Час промайнув непомітно, хвилюючий момент  оголошення переможців настав… За підсумками всіх спортивних випробувань абсолютним переможцем, показавши найкращі результати, стала спортивна сім'я 3-Г класу Шеховцових (син – Святослав, тато — Іван, мама — Наталія).   Друге місце виборола сім'я 3-В класу Кашкурцевих (донька – Поліна, тато — Артем, мама — Юлія). Третє місце посіли сім’ї 3-Б класу Полякових (син – Кирило, тато — Олексій, мама — Олена) та 2-В класу Павленків (донька – Аліна, тато — Олександр, мама — Ольга). Кожна спортивна родина була нагороджена медалями, дипломами Парламенту гімназії та подарунками від Рожкова Юрія Геннадійовича. Вітаємо переможців і зичимо їм успішної підготовки та виступу на змаганнях міського рівня!

«Здоровий жебрак щасливіший за хворого короля», – писав Артур Шопенгауер. І справді, щастя починається з тілесного та  духовного здоров`я.

Класний керівник 3-Г класу Кучеренко З.С.