7 грудня 2018 року першачки Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради отримали не тільки ігровий набір «Lego play box», але й цікавий дидактичний матеріал: математичні планшети, палички Кюінзера та з’єднувальні математичні кубики, які сприяють розвитку логічного мислення маленьких учнів.

Це чудова можливість використовувати вчителю у своїй роботі інноваційні та розвивальні технології відповідно до Концепції Нової української школи. Адже дитина за своєю природою – дослідник, експериментатор. Вона намагається пізнати цей світ у всьому його розмаїтті. І завдання початкової школи – задовольнити природну потребу малюка в дослідженні сучасного світу. Йдеться про вміння розв’язувати проблеми, критично та творчо мислити, співпрацювати та ефективно спілкуватися. Усе це передбачають навчальні програми НУШ.

Замість того, щоб на уроці лише сидіти та слухати, діти активно обговорюватимуть питання в спільному колі, групах, парах, конструюватимуть з LEGO та інших матеріалів, творитимуть спільні колажі, рухатимуться в класі та поза ним. Крім того, вони будуть експериментувати, спостерігати, збирати та аналізувати дані, сумніватися, помилятися, дивуватися й радіти пізнанню нового!