У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», присвяченому пам’яті генія українського народу Тарасу Шевченко, журі під головуванням Ковальчука О.В. – проректора з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури, члена Національної спілки художників України у номінації «декоративно-прикладне мистецтво» за роботу «Великдень» (петриківський розпис, гуаш) перемогу присудило учениці Херсонської гімназії №20 та дизайн-ліцею Херсонської міської ради Власенко Анастасії Вікторівні (викладач - Романюк Н.В., директор - Сліпіч П.А.)

Цей конкурс, зі слів Міністра культури Євгена Нищука, є творчим трампліном для багатьох амбіційних юних митців, що змогли заявити про себе, про свій талант і які мотивовані до подальших творчих звершень, як на теренах України, так і за її межами.

Він вручив нашій землячці почесну грамоту переможця конкурсу та пам’ятний подарок Міністерства культури України, а також побажав творчого натхнення, успіхів в розвитку української культури.