На завершення сьомого тижня навчання учнів 1-х класів, який має назву «Ми – підприємливі», за ініціативи вчителів та батьків у початковій школі відбувся благодійний ярмарок.

Учні перших класів відчули себе маленькими підприємцями. До цього дня діти разом зі своїми батьками готувалися протягом усього тижня: своїми руками виготовляли закладки для книжок, а матусі пекли різні смаколики.

Весело, дружно, яскраво й надзвичайно смачно пройшов благодійний ярмарок. «Купці» та «продавці» створили атмосферу справжнього ярмаркового дійства. Маленькі гімназисти запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Кожен клас відрізнявся оригінальністю, усім хотілося привернути увагу саме до своєї продукції. Учні разом з учителями цікаво рекламували та продавали власноруч виготовлену продукцію. Усі, хто завітав на ярмарок, із задоволенням купували в школярів домашнюю випічку.

Доброчинна акція припала до вподоби кожному: учителі залучили дітей до благородної справи, учні скуштували смачну випічку, із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями, а батьки втішалися гарним настроєм своїх дітей.

Усі виручені кошти будуть перераховані на придбання утеплювача для бліндажів бійцям 17 батальйона 57 бригади в рамках акції «Зігрій солдата». Завдяки цьому юні підприємці зрозуміли свою вагомість у суспільстві, отримали чудову мотивацію до навчання, адже усвідомили, аби щось мати – потрібно працювати.

Нехай невеликий унесок на допомогу героям стане частиною великого добра, яке буде запорукою щасливого майбутнього нашої України.