Різнокольорові кульки, білі голуби, королеви краси, барабани, евакуатор……Ні, це не словниковий диктант з української, - це, як завжди, яскраве свято Першого дзвоника у Херсонській багатопрофільній гімназії №20!

Лише за 20 хвилин вдалося поєднати багато: познайомитися зі ста п’ятдесятьма першачками, які творять історію, – ідуть до Нової української школи; знайти й евакуювати з морських курортів одинадцятикласників та повернути їх до навчання, адже їм у цьому році складати ЗНО; зрозуміти, що лише «краса врятує цей світ» і випустити в небо символів миру – білих голубів.

Серце гімназії билося в одному ритмі, коли учні, батьки, учителі загадали тисячі бажань із вірою у вдалий та наповнений перемогами навчальний рік!

Лише один вихідний - й учні на Першому уроці! Вікторини, брейн-ринги, квести, диспути на різноманітні теми!

Для молодших гімназистів класні керівники дібрали теми про доброту та дружбу, учні 5-9х класів грали у квести та вікторини про історію та географію України, про людей, які прославляли і прославляють націю, а старшокласники торкнулися більш серйозних тем і диспутували, як, на їх погляд, досягти миру на Україні!

Ще раз вітаємо весь учнівський, педагогічний та батьківський колективи з початком нового навчального року, бажаємо знайти нових друзів, дізнатися більше, розвивати себе, прагнути досконалості.