У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Ось і настав той день – одночасно радісний і сумний, тривожний і щасливий – 18 травня. Свято, коли прощаються з дитинством. Далеко позаду лишилися букварики, шалені перерви, перші здобутки й перемоги, перші розчарування й відкриття.

Уже на перших сходинках до «Ювілейного» проймаєшся почуттям радості. А що ж казати, коли входиш у святково прикрашену залу?! Особливим був цей день не лише для дітей, не менше тривожилися й їхні батьки. Відчували, як шалено б’ється серце, а то й зовсім десь зникав його стукіт. Схвильовані четверокласники гостинно зустрічали батьків, друзів, учителів, щоб із підтримкою всієї родини ступити на нову незвідану сходинку середньої ланки.

На сцені кіноконцертного залу «Ювілейний» у спогадах промайнуло чотири роки навчання в початковій школі. Зворушливі моменти не залишили байдужими нікого. Сльози іскрилися в очах батьків, коли їхні діти виконували пісні прощання зі школою. Прослідковується тісний зв’язок поколінь: вчителів, батьків, вихованців та найстарішого покоління – дідусів і бабусь.

Щира подяка вчителям Ользі Петрівні Целінко, Ніні Михайлівні Карпук, Ірині Аркадіївні Архиповій, Тетяні Іванівні Нейбергер за щиру любов до своїх вихованців, за доброту, повсякденну увагу до своїх учнів. Золотим зернятком ці почуття проростуть у серцях дітей.

Випускники початкової школи гімназії №20 назавжди запам’ятають це чудове родинне свято.

Бабуся учня 4-Б класу Шуляка-Сливки Івана