15 березня 2018 року відбулося найочікуваніше, найулюбленіше гімназійне свято учнів початкової школи «Міні-міс та міні-містер гімназії – 2018», яке пройшло в ресторані «Моцарт».

Цьогоріч конкурсна програма поповнилась нововведеннями. Учасники повинні були показати свій талант, підготувати візитну картку, продемонструвати свою кмітливість і вміння логічно мислити. Перший вихід учасників – дефіле в гімназійній формі, у якому учні приголомшили вродою і красою, демонструючи свою граціозність, легкість і витонченість. Цей конкурс перетворив сцену на справжній подіум. Дівчата й хлопці вийшли, як справжні моделі, що викликало неймовірне захоплення у глядачів. Складнішим став конкурс імпровізації, коли потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням. Родзинкою балу став конкурс талантів, у якому претенденти мали змогу проявити креативність і довести, що наші юні гімназисти не тільки красиві, а й талановиті.

В іншому амплуа постали учасники під час конкурсу акторської майстерності, але найбарвистішим моментом шоу став вальс конкурсантів, адже який же бал без вальсу?

Це був незвичайний бал – благодійний, адже не всім дітям щастить так, як нашим, і серед них є ті, від кого, на жаль, відмовилися батьки. Тож всі учасники та організатори заходу – батьки, гімназисти, учителі, хореографи-постановники, представники гімназійного парламенту вирішили всі зібрані кошти передати на допомогу наймолодшим, найбеззахіснішим херсонцям – новонародженим діткам, які проходять реабілітацію у відділенні новонароджених КЗ «Херсонська дитяча обласна лікарня». Було придбано необхідне дитяче харчування та засоби по догляду за дитиною.