Мова кожного народу неповторна і своя

21 лютого 2018 року до Міжнародного дня рідної мови в секторі періодики Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відбувся цікавий інтерактивний захід – ерудит-гра «Дзвенить струмочком рідна мова», на який завітали учні 4-В класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради.

Англійці говорять англійською мовою, французи – французькою, китайці – китайською, італійці – італійською, поляки – польською, українці – українською… За першим завданням юним ерудитам – потрібно було впізнати, якими мовами звучать привітання й знайти на виставці книгу про цю країну.

Юні гімназисти з великою цікавістю слухали про те, коли, де й чому було вирішено відзначати Міжнародний день рідної мови, як виникла мова, як написали найпершого листа. А ще спробували скласти повідомлення за допомогою знаків.

Нікого, навіть дорослих, не залишили байдужими загадки про правила української мови, цікаві факти про українську мову, українські пісні, як хлопців та дівчат впізнавали за мелодією, а потім всі разом співали.

Вітаємо всіх людей планети з Міжнародним днем рідної мови!

А гімназистам ще таке побажання: старайтеся вивчити рідну мову так, щоб розмовляти нею правильно, красиво, вишукано. Українська мова того варта!