19 січня 2018 року на базі початкової школи Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради відбулася зустріч із завідувачем сектору періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей Вєтровою Ангеліною Василівною.

Учні 3-В і 4-В класів познайомилися з новинками дитячих журналів і газет сектору періодичних видань. Діти навчилися знаходити основну інформацію на обкладинці журналів: назва, рік, номер видання. Дізналися, що зробити дозвілля цікавим і корисним допомагають яскраві та привабливі дитячі журнали. «Равлик», «Малятко», «Ёжик», «Смайлик», «Карамельки», «Професор Крейд», «Жирафа Рафа», «Яблунька», «Умійко», «Академія Саморобкіна» та інші розвивають пам'ять, логіку та мислення, навчають читати, думати, фантазувати. На журнальних сторінках можна знайти не тільки різні завдання, ігри, конкурси, а й розмальовки та саморобки, які розвивають моторику маленьких рученят. Хлопчикам і дівчаткам завжди весело в компанії з героями журналу.

Цікавою стала робота і з рубриками журналів. Під час зустрічі молодші гімназисти не лише уважно слухали, але й активно відповідали на питання вікторини та розгадували загадки, кросворди, ребуси. Урок був не тільки пізнавальним, а й креативним, веселим, цікавим.

Дружба з журналами – це розвиток та розваги! Запрошуємо всіх стати читачами сектору, адже тут кожен – від дошкільнят до дорослих, знайде для себе те, що шукає.

Архипова І.А., учитель 4-В класу,

Вєтрова А.В.,