73000, м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 2 тел. (0552) 46-73-02, (0552) 46-74-11, (0552) 26-40-65, Факс:(0552) 49-13-06. е-mail: gimnasiya20.ks@ukr.net

Флаг України

Із упевненістю в  наукове майбутнє

Учителі Херсонської гімназії №20 проводять надзвичайно велику роботу з виявлення обдарованої молоді та спонукання її до подальшої наукової праці.

Найталановитіші учні гімназії цьогоріч здобули низку перемог у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України й підтвердили традиційно високий рівень знань. Протягом конкурсних змагань (контрольних робіт, захисту науково-дослідницьких робіт) учасники поєднали прикладні дослідження з базових дисциплін, напружену роботу й уміння інтелектуально спілкуватися, виборовши такі призові місця:

І

Прізвище, ім’я учня

Клас

Відділення

Секція

Базова дисципліна

Науковий керівник

Місце

1.

Яцкова Ганна

10-А

Екології та аграрних наук

Екологія

Біологія

Ласька С.С.

ІІ

2.

Бенько Діана

9-А

Економіки

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

Зайцева Н.Г.,

Гілевич І.О.

ІІІ

3.

Михалюк Крістіна

9-А

Економіки

Фінанси, грошовий обіг і кредит

Математика

Зайцева Н.Г.,

Гілевич І.О.

І

4.

Судавцова Влада

9-А

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Мішина М.А.,

Гілевич І.О.

ІІ

5.

Праетц Сандра

10-Б

Наук про Землю

Географія та ландшафтознавство

Географія

Пастушенко Н.В.

ІІ

6.

Столярова Дар’я

10-Б

Хімії та біології

Біологія Людини

Біологія

Ласька С.С.

І

7.

Злидник Дар’я

10-Б

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Мистецтвознавство

Українська мова та література

Заводянна О.І.

ІІ

8.

Мельников Всеволод

9-А

Математики

Математика

Математика

Гілевич І.О.

ІІІ

9.

Каплуновський Ярослав

9-Б

Наук про Землю

Гідрологія

Географія

Зайцева Н.Г.

ІІІ

10.

Серба Артем

9-Б

Хімії та біології

Хімія

Хімія

Грянко І.А.

ІІІ

11.

Наталуха Олексій

10-А

Хімії та біології

Хімія

Хімія

Кожина Н.М.

ІІ

12.

Пономаренко Віра

9-А

Економіки

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

Зайцева Н.Г.,

Гілевич І.О.

ІІІ

13.

Рудик Світлана

11-А

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Міщина М.А., Кононенко І.О.

ІІ

14.

Романюк Ірина

8-Б

Хімії та біології

Валеологія

Біологія

Ласька С.С.

ІІІ

15.

Діков Іван

11-А

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Брюхно І.Д.,

 Савун Т.В.,

Кононенко І.О.

ІІІ

16.

Єрьоменко Артем

8-Б

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Брюхно І.Д.,

Цеховлес О.І.,

Різун С.О.

ІІІ

17.

Куриля Катерина

9-А

Філософії та

суспільствознавства

Журналістика

Українська мова та література

Чаловська М.В.

І

18.

Одарченко Єгор

9-А

Філософії та

суспільствознавства

Журналістика

Українська мова та література

Чаловська М.В.

ІІ

КЗ МАН

19.

Маланій Ніка

9-А

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Фольклористика

Українська мова та література

Чаловська М.В.

І

КЗ МАН

20.

Рудницька Вікторія

11-В

Філософії та

суспільствознавства

Журналістика

Українська мова та література

Чаловська М.В.

І

КЗ МАН

21.

Луковська Юлія

11-В

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Літературна творчість

Українська мова та література

Чаловська М.В.

І

КЗ

МАН

22.

Масонов Олексій

11-Б

Філософії та

суспільствознавства

Педагогіка

Українська мова та література

Чаловська М.В.

І

КЗ

МАН

Отже, МАН – одна з провідних форм роботи з обдарованою молоддю Херсонської багатопрофільної гімназії №20. Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших перемог!