Мрії стають реальністю, коли
думки перетворюються на дії.
Д.А. Антонова

Для того, щоб розкрити творчі здібності учнів, поглибити їх знання про працю, мистецтво, у гімназії був проведений тиждень вчителів художньо – естетичного циклу.

Тиждень розпочався виставкою учнівських творчих робіт та малюнків 5 -11 класів, що здобули схвальну оцінку від учителів, учнів і батьків та виконані в найрізноманітніших техніках – «Вишивка бісером, хрестиком», «Графіка», «Гуаш» та «Акварель». Учитель Сторчай С.С. провела показовий урок « Види живопису» у 2(6)-Д класі, продемонструвавши високопрофесійне володіння як теоретичним, так і практичним матеріалом. Урок пройшов у невимушеній творчий атмосфері, діти працювали зацікавлено та натхненно.

Педагог Мішина М.А. провела показовий урок у 7-А класі – подорож із трудового навчання з теми «В’язання гачком – вид декоративно – ужиткового мистецтва». Учитель показала гарне володіння фактичним матеріалом, уміння доречно застосовувати групові та індивідуальні форми роботи. Це спонукає дітей до активної творчої діяльності: учні презентували творчі проекти «Новорічний календар» та показали високий рівень знань із теми.

Позакласний захід «Зустрічаємо Миколая» підготувала і провела вчитель Щербовських З.Н. у 3 - В класі. Захід був інтегрованим – поєднано літературу, музику та образотворче мистецтво. Діти показали гарні знання народних традицій, співацьку культуру. Захід отримав схвальну оцінку вчителів початкової школи, батьків.

Моральне виховання учнів тісно пов’язане з естетичним, таким чином, одним із засобів морально – естетичного впливу на дітей є музика, мистецтво, творчість.

Мішина Марина Анатоліївна,
голова методичного об’єднання