11 травня 2017 року в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради проведено єдиний День цивільного захисту, мета якого – забезпечити готовність учасників навчально-виховного процесу до дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, створення умов для надійного захисту учнів та стійкого управління під час виконання завдань цивільного захисту загалом, попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та ліквідації їх наслідків.

У проведенні Дня цивільного захисту взяв участь методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ БЖД Ліпшиць В.М.

Розпочався День цивільного захисту із виставки, на якій були представлені індивідуальні засоби захисту населення, прилади хімічного захисту, плакати, інструкції.

План заходів передбачав практичну частину, яка носила характер змагань, викликала інтерес в учнів, спонукала їх до поглиблення знань із питань цивільного захисту та здобуття навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій
На подвір’ї гімназії учні ознайомилися із практичними діями з надання першої медичної допомоги під час поранення в голову, кінцівок та транспортування такого виду травмованих.

Організовано, спокійно, але динамічно і швидко було проведено навчальну евакуацію всіх учасників навчально-виховного процесу за ввідними «Повітряна тривога» та «Пожежа», учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки.

Єдиний День цивільного захисту в Херсонській гімназії № 20 сприятиме готовності правильно діяти за різних умов і в подальшому.

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine