За традицією, у квітні учні початкової школи Херсонської гімназії №20 розпочинають свій день із веселої ранкової зарядки, на яку їх запросив президент гімназійного парламенту Олексій Масонов та представники міністерства спорту навчального закладу, учителі фізичної культури. Під веселу музику, після переклички та урочистого відкриття, побажання спортивних досягнень Олексій Миколайович Коваленко розпочав нехитрі спортивні рухи. Гарний настрій після дощів зарядив малечу енергією на весь день!

Гімназисти добре засвоюють знання про користь фізичних вправ і перебування на свіжому повітрі. Тепер настав час утілити знання в практику, тим паче, що нарешті погода налагоджується! Як приємно остаточно прокинутися перед уроками, а ще й у гурті з друзями та однокласниками. Кілька вправ - і настрій покращився, м’язи напружилися, здається, що можеш гори перевернути!

Отже, лінощі геть, приєднуйтеся до нашої щоденної ранкової зарядки!

Создание сайтов

Hosting Ukraine