Флаг України

«Зібратися разом – це початок, триматися разом – це процес, працювати разом – це успіх»,– слова американського підприємця Генрі Форда стали епіграфом засідання Опорного закладу «Школа молодого вчителя» учителів української мови і літератури, яке відбулося 25 лютого 2019 року на базі гімназії.

З інноваційними підходами до організації освітнього процесу в закладі ознайомила Бережна І.І., заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури, яка презентувала досвід роботи вчителів гімназії та надала практичні рекомендації щодо підвищення ефективності уроків.

Своїм досвідом та педагогічною майстерністю поділилися вчителі вищої категорії Чаловська М.В. та Заводянна О.І. Вони розповіли,що педагогічні інновації – це результат творчого пошуку оригінальних нестандартних рішень, різноманітних педагогічних проблем.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Савун Т.В. наголосила, що успішна діяльність молодого вчителя залежить не тільки від його професійної підготовки й особистих якостей, а й від того, які умови праці створить йому колектив, яку надаватимуть методичну допомогу, як стимулюватимуть його ініціативність і творчий початок.

Із захопленням учасники засідання опрацювали конспекти уроків, уміщені в навчальних матеріалах, у черговий раз переконавшись, що компетентний підхід до викладання української мови і літератури, інтегрованість змісту уроку, пов’язаність навчальних предметів із реальним життям та світом, застосування інноваційних інтерактивних технологій — основні аспекти роботи сучасного вчителя-словесника.

На завершення педагоги упевнились у необхідності нових підходів до уроків української мови і літератури, що покликані формувати наполегливість, ініціативність, підприємливість учнів сучасної школи. Співпраця триватиме!

Заступник директора
з навчально-виховної роботи І.І. Бережна