20 грудня 2016 року в Херсонському національному технічному університеті відбулося розширене засідання ректорату, почесними гостями якого стали адміністрація, кращі педагоги та найталановитіші учні Херсонської гімназії №20. Одним із питань заходу було підведення підсумків чотирирічної співпраці з науково-методичної роботи гімназії та вишу. У своєму виступі перед науковою громадою директор гімназії Оксана Іллівна Цеховлес наголосила, що 3 жовтня 2012 року відбулася знакова подія, що серед шкіл міста саме гімназії №20 випала честь стати базовим навчальним закладом Херсонського національного технічного університету.

Саме останні роки стали надзвичайно плідними для гімназії №20 в пріоритетному напрямку - науковій діяльності молоді, що підтверджено лідерськими позиціями в рейтингах найуспішніших навчальних закладів міста. Саме на цьому акцентувала увагу у своїй доповіді заступник директора з навчально-виховної роботи Херсонської гімназії №20 Савун Тетяна Вікторівна. Таких результатів наш навчальний заклад досягнув завдяки налагодженій та чітко спланованій співпраці викладацького складу вишу та зацікавлених у наукових дослідженнях гімназистів та їх педагогів. Семінари, конференції, консультації, майстер-класи, круглі столи, науково-методичні ради, пробні ЗНО, захисти робіт учнів-членів МАН - такі заходи стали звичними, але надзвичайно корисними та почесними для наукової еліти гімназії та ХНТУ. 19 викладачів вишу отримали нагороди за плідну творчу співпрацю з колективом гімназії та вагомий особистий унесок у справу навчання й виховання обдарованої молоді.

Молодь прагне підкорювати вершини науки заради власного майбутнього та рідної держави, спираючись на надійне плече професорського складу вишу, - про такий тандем можна лише мріяти, але він справді існує та став гордістю для обох навчальних закладів міста. На цьому наголосив ректор ХНТУ Бардачов Юрій Миколайович, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, Почесний громадянин міста Херсона, випускник гімназії №20 1966 року.

Задум, який, можливо, не кожен бачив реалізованим у житті, перетворився на дійсність - результативну, плідну, надихаючу на подальші перемоги. Спільно з новорічними привітаннями, що лунали з уст гімназистів на адресу всіх присутніх у залі ХНТУ, ми також вітаємо всіх з прийдешніми святами, радіємо успіхам юних науковців, сподіваємося і на подальшу тісну співпрацю. Бажаємо всім утілювати в життя свої бажання та мрії, а результати не примусять себе чекати.

Совач Іванна, міністр науки гімназійного парламенту

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine