73000, м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 2 тел. (0552) 46-73-02, (0552) 46-74-11, (0552) 26-40-65, Факс:(0552) 49-13-06. е-mail: gimnasiya20.ks@ukr.net

Флаг України

 

Назва відділення

Секція

Базова дисципліна  (контрольна робота)

І. Мовознавства

1. Українська мова

Українська мова та література

2. Російська мова

Російська мова

3. Китайська мова

Китайська мова

4. Іспанська мова

Іспанська мова

5. Англійська мова

Англійська мова

6. Німецька мова

Німецька мова

7. Французька мова

Французька мова

ІІ. Історії

1. Історія України

Історія України

2. Археологія

Історія України

3. Історичне краєзнавство

Історія України

4. Етнологія

Історія України

5. Всесвітня історія

Історія України

ІІІ. Комп’ютерних наук

1. Комп’ютерні системи та мережі

Математика

2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Математика

3. Технології програмування

Математика

4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Математика

5. Internet-технології та WEB дизайн

Математика

6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

IV. Технічних наук

1. Технологічні процеси та перспективні технології

Фізика, математика(за вибором)

2. Електроніка та приладобудування

Фізика, математика

(за вибором)

3. Матеріалознавство

Фізика, математика(за вибором)

4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Фізика, математика

(за вибором)

5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Фізика, математика

(за вибором)

6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Фізика, математика

(за вибором)

7. Науково-технічна творчість та винахідництво

Фізика, математика

(за вибором)

V. Екології та аграрних наук

1. Екологія

Біологія, хімія, українська мова (за вибором)

2. Охорона довкілля та раціональне природокористування

Біологія, хімія, іноземна мова (за вибором)

3. Агрономія

Біологія, хімія (за вибором)

4. Ветеринарія та зоотехнія

Біологія, хімія (за вибором)

5. Лісознавство

Біологія, математика

(за вибором)

6. Селекція та генетика

 

VІ. Математики

1. Математика

Математика

2. Прикладна математика

Математика

3. Математичне моделювання

Математика

VІІ. Економіки

1. Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

2. Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

3. Фінанси, грошовий обіг і кредит

Математика

VIІІ. Фізики і астрономії

1. Теоретична фізика

Фізика

2. Експериментальна фізика

Фізика

3. Астрономія та астрофізика

Фізика

4. Аерофізика та космічні дослідження

Фізика

IX. Хімії та біології

1. Загальна біологія

Біологія, хімія (за вибором)

2. Біологія людини

Біологія, хімія (за вибором)

3. Зоологія, ботаніка

Біологія, хімія (за вибором)

4. Медицина

Біологія, хімія, фізика (за вибором)

5. Валеологія

Біологія, хімія (за вибором)

6. Психологія

Біологія, історія України

(за вибором)

7. Хімія

Хімія

X.  Філософії та суспільствознавства

1. Філософія

Історія України

2. Соціологія

Історія України

3. Правознавство

Історія України

4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Історія України

5. Педагогіка

Українська мова та література

6. Журналістика

Українська мова та література

XI. Наук про Землю

1. Географія та ландшафтознавство

Географія

2. Геологія, геохімія та мінералогія

Географія

3. Кліматологія та метеорологія

Географія

4. Гідрологія

Географія

ХІI. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

1. Українська література

Українська мова та література

2. Зарубіжна література

Українська мова та література, зарубіжна література (за вибором)

3. Російська література

Російська мова, зарубіжна література (за вибором)

4. Фольклористика

Українська мова та література

5. Мистецтвознавство

Українська мова та література

6. Літературна творчість

Українська мова та література