20 грудня 2016 року в Херсонському національному технічному університеті відбулося розширене засідання ректорату, почесними гостями якого стали адміністрація, кращі педагоги та найталановитіші учні Херсонської гімназії №20. Одним із питань заходу було підведення підсумків чотирирічної співпраці з науково-методичної роботи гімназії та вишу. У своєму виступі перед науковою громадою директор гімназії Оксана Іллівна Цеховлес наголосила, що 3 жовтня 2012 року відбулася знакова подія, що серед шкіл міста саме гімназії №20 випала честь стати базовим навчальним закладом Херсонського національного технічного університету.

18 березня 2016 року відбулося спільне засідання науково-методичної ради гімназії та Херсонського національного технічного університету за темою: «Інтеграція навчання як засіб формування наукових уявлень й інтелектуальної спрямованості учнів». Учителі гімназії поділилися досвідом роботи щодо організації роботи з обдарованим гімназистами, підготовки їх до ЗНО та МАНу. Ідеями з приводу інтеграції гімназії та вищого навчального закладу як одного з шляхів інноваційної освіти поділився перший проректор Розов Ю.Г. Проведені майстер-класи викладачами ХНТУ.

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine