Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Спорт – це життя. Культ здорового тіла, у якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в нашому навчальному закладі однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного й психічного стану людини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Так, із 17 по 21 вересня в гімназії проводився Тиждень фізкультури і спорту. Учителями фізичної культури Жирновою В.П., Чертоляс О.В., Коваленком О.М., Бєліковим С.А. було розроблено план різноманітних заходів як спортивного, так і виховного характеру.

Метою тижня було поширити ідеї олімпійського руху в Україні, активізувати фізкультурно-масову роботу в навчальному закладі, сформувати в дітей мотивацію до здорового способу життя.

Щоб залучити до участі в тижні якомога більше учнів, було розроблено цікавий план виховних заходів.

Доброю традицією стало проведення ранкової гімнастики для учнів 1-4 класів. Юні гімназисти щоранку з радістю виконують комплекс вправ, що допомагає їм повноцінно, без утоми здобувати знання, зміцнювати здоров’я.

Усі охочі взяли участь у виставці-фотоколажі «Спортивне життя гімназії». Цікавим виявилося анкетування серед учнів та вчителів на перевірку знань та ерудованості з теми про олімпійські види спорту. А який же спортивний тиждень без змагань: спортивне свято «Малі олімпійські ігри» для учнів 6 класів (учитель Жирнова В.П.), баскетбол між учнями 4(8)-х класів (учитель Бєліков С.А.), «Козацькі забави» в початковій школі (учителі Коваленко О.М., Чертоляс О.В). У суддівстві брали участь вчителі фізичної культури та учні 6(10)-7(11)-х класів. Змагання були запальні та веселі. Кожен клас намагався показати якнайращий результат та здобути більше призових місць.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

Бажаємо гімназистам успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя не обмежується одним тижнем, попереду в кожного ще багато спортивних досягнень.