З метою активізації пізнавального інтересу учнів до історії та правознавства, розширення та поглиблення знань з предметів, реалізації на практиці основних принципів особистісно-орієнтованого підходу до навчання з 12 лютого по 16 лютого 2018 року в гімназії було проведено Тиждень історії та правознавства, що відбувся під гаслом "Сьогодні знавці історії, а завтра її творці".

Відкриття Тижня розпочалося з презентації виставки художньо-публіцистичної літератури "Видатні постаті історії". Належний організаційний рівень, активну участь показали учні 4(8)-А класу при проведенні показового уроку з історії України "Слобожанщина та Запорізька Січ у другій половині XVII ст." (учитель Лебідь О.В.)

Різнобарвно, цікаво, змістовно було проведено заняття з історії Стародавнього світу " Криза грецького полісу" в 2(6)-В класі вчителем Дишликом В.М.

Учитель Лебідь О.В. провела захоплюючу та пізнавальну віртуальну екскурсію "Замки та фортеці середньовічної України" для учнів 1(5)-х класів.
Незабутні враження в учнів 5(9)-х класів залишилось від гри " Що?" " Де? " " Коли ? " проведеної вчителем Дишликом В.М.

В рамках Тижня педагог Лебідь О.В. провела майстер-клас для вчителів міста з теми " Практичні роботи на уроках з історії України", де представила свій педагогічний досвід роботи, інноваційні форми і методи, які спрямовані на підвищення якості освіти, створення умов, що дозволяють учням бути творчими, активними та успішними.

Захід складався з теоретичного та практичного модулів. У першому було окреслено мету, завдання, показано результати та переваги навчання під час проведення практичних робіт. Практична частина була спрямована на активізацію власного творчого потенціалу педагогів і полягала в опрацюванні теми програмового матеріалу 7-го класу " Походи князя Святослава."
Опанувавши цю модель навчання, учасники заходу поділились власним досвідом щодо особливостей використання елементів практичних робіт в освітньому просторі.

Тиждень історії та правознавства став яскравим підтвердженням слів відомого вченого В. Ключевського: " Історія-наше коріння. Без них не можливе життя сьогодні і в майбутньому".