З метою розвитку інтересу учнів до вивчення іноземних мов, традицій різних країн та підготовки до вибору майбутньої професії з 18 грудня по 22 грудня 2017 року в гімназії було проведено Тиждень іноземних мов.

19 грудня учні початкових класів разом із учителями М’ясниковою О.К., Музалевською Н.В. та Філовською О.В. привітали педагогів та гімназистів зі святом святого Миколая. Діти проспівали різдвяні та новорічні колядки англійською мовою.

У незвичайну подорож гімназистів 7-х класів запросила королева Великобританії Єлизавета ІІ. Під час мандрівки діти мали змогу пізнати глибину історії та традицій далекого Альбіону.

Учителі німецької мови Пасько І.Ф. та Цирікашвілі Г.З. підготували брейн-ринг «Світ Німеччини» для учнів 9-х класів. Розвитку творчих здібностей сприяв конкурс, у ході якого учні складали пазли на пізнання Федеративних земель Німеччини.

Знання німецької мови, улюблені пісні та інші маловідомі факти про країну зацікавили гімназистів.

Учні 11-х класів позмагалися на звання найкращого знавця англомовних країн. В інтелектуально-розважальній грі «Jeopardy» одинадцятикласники показали глибокі знання з країнознавства, граматики та теорії. Педагоги Шойхет Л.О. та Ярошак О.О. використовували інтерактивні форми роботи, що спонукало учнів мислити та робити висновки.

22 грудня була проведена театралізована вистава під керівництвом Богданової А.Я. Учні 5-х та 6-х класів показали творчі здібності, граючи на сцені. Проведення такого заходу сприяло розширенню світогляду учнів, підвищенню їх інтересу до вивчення іноземних мов, розвитку розмовних навичок. Усе це дало дітям велику естетичну насолоду та збагатило кругозір гімназистів.

Усі заплановані заходи у рамках тижня іноземних мов були ретельно підготовані, успішно проведені та довели, що учні показали високий рівень знань, проявили зацікавленість до вивчення англійської та німецької мов.

Голова методичного об’єднання
вчителів іноземних мов