Непередбачувані паузи і канікули не повинні перешкоджати зростанню педагогічної майстерності вчителів. Тому 30 жовтня 2017 року було проведено відкрите засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів за темою «Нова українська школа: концептуальні орієнтири», на якому були присутні керівники і вчителі методичних об’єднань гімназії.

Щоб уміти навчати, потрібно педагогові постійно самовдосконалюватися. А присутність колег спонукає до прояву творчих здібностей на основі передового досвіду та власної практики. Як визначити поточний і перспективний зміст методичної роботи? Для цього, використовуючи різні форми й методи, було запропоновано з’ясувати реальний рівень підготовки вчителів з основних питань теорії і практики освітнього процесу шляхом онлайн-тестування. Активне залучення педагогів до проведення ранкової зустрічі сформувало головний аспект реалізації ідеї «нової» української школи. Яскравим підсумком стала робота в групах, коли учасники засідання шукали відповідь на проблемне питання: «Яким повинен бути сучасний учитель?».

Саме така єдність однодумців об’єднує вчителів нашої гімназії, які мають різний педагогічний досвід, погляд, але однаково працелюбних, які цікавляться новими педагогічними технологіями та знахідками.

Архипова І.А.,
голова МО вчителів початкових класів