Із 12 по 16 вересня 2016 року в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 проводився Тиждень фізичної культури, спорту та здоров’я, що передбачав комплекс заходів, спрямованих на гармонійний фізичний розвиток дітей, зміцнення здоров’я, повноцінний активний відпочинок, підтримку спортивного азарту.

Особливо активними стали гімназисти у змаганнях із волейболу (за участю 10-х класів), тенісу та волейболу (гімназисти 5-11 класів); чотириборства, у якому взяли участь усі учні 6-х класів, змагаючись у вправності на скакалці, бігові на 30 метрів, віджиманні та зміцненні пресу. Усі змагання (у спортивній залі чи на майданчику) відзначалися високою емоційністю, можливістю проявити себе в тому виді спорту, який до вподоби, захистити честь свого класу чи паралелі. Гімназисти підтвердили, що вміють і хочуть працювати в команді, можуть підпорядковувати свої дії загальній меті. Для наших учнів характерна й відповідальність, повага до партнерів.

Учителі фізичної культури, організатори й натхненники змагань, провели й показові уроки із легкої атлетики (8-В клас Жирнова В.П.) та із відпрацювання навичок пересувань (2-В клас, Лисенко С.О.). Також педагоги, за традицією, проводили ранкову гімнастику для учнів 1-4 класів. Юні гімназисти щоранку з радістю виконували (і продовжують це робити) комплекс вправ, що допомагає їм повноцінно, без утоми здобувати знання, зміцнювати здоров’я.
Найцікавіші моменти заходів педагоги розмістили на виставці-фотоколажі, що, безперечно, допоможе залучити до подальших змагань більше гімназистів.

Тиждень фізичної культури , спорту та здоров’я підтвердив: фізична культура – невичерпний арсенал для гармонійного фізичного розвитку, повноцінного активного відпочинку. Сучасна молодь обирає здоровий спосіб життя та спорт!

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine