12 жовтня 2016 року в рамках Тижня початкової школи на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова відбулося засідання школи педагогічної майстерності для вчителів міста за темою: «Визначення резервів підвищення ефективності навчального процесу на засадах компетентнісного підходу».

Розпочався захід із доповіді вчителя початкових класів, заслуженого вчителя України Архипової Ірини Аркадіївни, яка високопрофесійно охарактеризувала пріоритетні аспекти впровадження компетентнісного підходу в навчально-виховний процес початкових класів.

Провідні педагоги гімназії Македонова Л.А. та Гетманець Ю.В. продемонстрували перед освітянською аудиторією міста практичне втілення розкритих раніше базових питань компетентнісного підходу. Людмила Анатоліївна у 2-А класі провела інтегрований урок з української мови та літературного читання «Добір слів-ознак предметів за малюнками. Складання тексту «Фарби осені»», на якому навчала дітей творчо добирати ознаки предметів, збагачувати словниковий запас новими словами, що виражають емоційну індивідуальність кожного зі учнів. Міні-підручник, запропонований педагогом для роботи на уроці, слугував джерелом творчості, фантазії та гарного настрою для юних гімназистів.
Гетманець Ю.В. зацікавила освітянську аудиторію інтегрованим уроком з основ здоров’я та англійської мови за темою «Фізична складова здоров’я. Раціональне харчування». Педагог зумів поєднати базові знання про здоровий спосіб харчування з використанням відповідної лексики англійської мови.

Яскраві враження залишило свято «Нащадки козацької слави» учнів 3-А, 4-В класів, яке провели вчителі початкових класів Карпук Н.М. та Коваленко І.В. Усі присутні мали змогу побачити і, головне, відчути атмосферу справжніх українських традицій, зазирнути в далеке минуле нашого народу, поринути в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Юні козачата продемонстрували свої знання з історії життя козаків, їх звичаїв, культури, побуту та військових походів. До свята були залучені учні старших класів та танцювальний ансамбль «Амадеус», учасниками якого є учні 3-А класу.

На завершення гості прийняли від наших козачат символ добробуту, гостинності та щедрості українського народу – хліб!

Сподіваємося, і теоретична, і практична частина засідання сприятиме підвищенню професійного рівня педагогів міста, ефективності навчального процесу на засадах компетентнісного підходу.

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine