З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з 20 лютого по 24 лютого 2017 року в гімназії було проведено Тиждень історії та правознавства.

Тиждень пройшов під гаслом: "Час летить над нами, але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не є в цій тіні наше минуле й майбутнє?"

У незвичайну подорож дорослих і дітей у царство історії запросила богиня Кліо, запропонувавши багато цікавих і змістовних заходів. Серед них - інтелектуально-розважальна гра для учнів 8-х класів " Козацькому роду немає переводу".

Незабутні враження в учнів 2(6)-А класу залишило практичне заняття "Мистецтво Стародавньої Греції", під час якого гімназисти змогли осягнути красу й велич античної культури.

Увагу школярів до історичної науки привертав інформаційний стенд та виставка літератури, оформлена в кабінеті історії, розвиткові творчих здібностей сприяв конкурс учнівських робіт, уяви-перегляд історичних фільмів.

На високому методичному рівні було проведено показові уроки: "Галицько-Волинська держава" (учитель Лебідь О.В.); " Слобожанщина та Запорозька Січ у другій половині XVIII ст." (учитель Дишлик В.М.); " Кримінальне право" (учитель Коротецький О.О.).

Педагоги використовували інтерактивні форми роботи, що сприяло розвиткові пізнавальної активності, спонукало учнів мислити, аналізувати, робити висновки та узагальнення.

Проведені заходи показали великий інтерес і зацікавленість учнів до предметів історія та правознавство.

Підбиваючи підсумки Тижня, учителі подякували учням за активність і разом спланували подальшу роботу.

Голова методичного об’єднання
вчителів історії та правознавства