З метою активізації пізнавального інтересу учнів до історії та правознавства, розширення та поглиблення знань з предметів, реалізації на практиці основних принципів особистісно-орієнтованого підходу до навчання з 12 лютого по 16 лютого 2018 року в гімназії було проведено Тиждень історії та правознавства, що відбувся під гаслом "Сьогодні знавці історії, а завтра її творці".

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення іноземних мов, традицій різних країн та підготовки до вибору майбутньої професії з 18 грудня по 22 грудня 2017 року в гімназії було проведено Тиждень іноземних мов.

Мрії стають реальністю, коли
думки перетворюються на дії.
Д.А. Антонова

Для того, щоб розкрити творчі здібності учнів, поглибити їх знання про працю, мистецтво, у гімназії був проведений тиждень вчителів художньо – естетичного циклу.

Реалії сучасного життя вимагають від кожної людини ініціативності, конкурентноспроможності, здатності досягати гуманістичних цілей, уміння керуватися високими естетичними ідеалами. Кроком до втілення цієї мети є Тиждень науки в Херсонській гімназії №20 – надзвичайно актуальний і ретельно спланований комплекс наукових заходів, що традиційно щороку відбуваються в нашому навчальному закладі.

Непередбачувані паузи і канікули не повинні перешкоджати зростанню педагогічної майстерності вчителів. Тому 30 жовтня 2017 року було проведено відкрите засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів за темою «Нова українська школа: концептуальні орієнтири», на якому були присутні керівники і вчителі методичних об’єднань гімназії.

Создание сайтов

Hosting Ukraine