Традиційно, у квітні, у Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради проводиться  тиждень методичного об'єднання вчителів природничих дисциплін,  мета якого -  прищеплення любові до предметів природничого циклу, розширення кругозору дітей, сприяння розвитку екологічної свідомості учнів та виховання у них бережливого ставлення до рідної природи.

У вивченні будь-якого шкільного предмета важливу роль відіграють нетрадиційні форми роботи. І це най­більше стосується природничих дисциплін. Адже в науках  про Землю є елементи описовості й пошуку, спостереження й відкриття, оцінки й по­рівняння, експерименту й прогнозу.

Березень, за традицією, у Херсонській багатопоофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради розпочаниється тижнем методичного об'єднання вчителів української мови, зарубіжної та української літератур.

Це також період, коли спільнота патріотів нашої держави у світі урочисто відзначає Шевченківські свята. Тож 203-річчя від дня народження Великого Кобзаря – гідний привід для педагогів та їх вихованців ушанувати пам’ять Пророка України шляхом проведення тематичних уроків української мови і літератури, низки цікавих позакласних заходів з метою ширшого ознайомлення з маловідомими сторінками непростого життя поета, його самобутнім світоглядом, неповторністю художньої творчості, задля становлення національної свідомості шкільної молоді, усвідомлення величі культури рідної держави.

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з 20 лютого по 24 лютого 2017 року в гімназії було проведено Тиждень історії та правознавства.

З 20 по 24 лютого в нашій гімназії пройшов тиждень математики та інформатики. Його проведення стало вже доброю традицією, яка допомагає не тільки підтримувати зацікавленість учнів предметом та бажання займатися математикою додатково, але й виявити дітей із нестандартним мисленням.

За цей період учителі провели цікаві позакласні заходи, нестандартні показові уроки. Злагоджено працювали всі члени методичного об’єднання й учні. Панувала атмосфера взаємодопомоги та підтримки. Діти активно, із захопленням брали участь у заходах.

Педагогічний колектив Херсонської гімназії №20 у 2016/2017 н.р. плідно працює над основним завданням - дбайливо та всебічно ростити таланти, максимально долучаючись до стратегії, що задекларована в гімназійному Статуті. Саме тому з 28 листопада по 2 грудня проводився Тиждень науки – традиційне підведення підсумків наукової діяльності педагогів та гімназистів, визначення сучасного стану, розробка подальших шляхів розвитку інноваційної діяльності гімназії із залученням наукової еліти херсонських вишів.

Создание сайтов

Hosting Ukraine