З 12 по 16 березня в Херсонській  гімназії №20 пройшов тиждень української мови, зарубіжної та української літератур. Учні мали змогу висловити любов до рідної мови та ще більше зрозуміти її красу й необхідність для життя, ушанувати пам’ять славетного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Учителі-словесники сумлінно підготувалися до проведення предметного тижня й проявили творчу ініціативу.З 12 по 16 березня в Херсонській  гімназії №20 пройшов тиждень української мови, зарубіжної та української літератур. Учні мали змогу висловити любов до рідної мови та ще більше зрозуміти її красу й необхідність для життя, ушанувати пам’ять славетного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Учителі-словесники сумлінно підготувалися до проведення предметного тижня й проявили творчу ініціативу.

Навчати дітей бачити красу математики, розвивати інтерес до неї – одне з найважливіших завдань учителів. У нашій гімназії стало  традицією щорічно проводити Тиждень математики, який і відбувся з 19 по 23 лютого 2018 року.

За цей період пройшли цікаві позакласні заходи. Злагоджено працювали всі члени методичного об’єднання та учні. Панувала атмосфера взаємодопомоги та підтримки.

22 лютого відбулася творча майстерня вчителів гімназії «Інтеграція інноваційних технологій у класах математичного профілю за новим Державним стандартом», де педагоги обмінялися досвідом своєї роботи в цьому напрямку.

З метою активізації пізнавального інтересу учнів до історії та правознавства, розширення та поглиблення знань з предметів, реалізації на практиці основних принципів особистісно-орієнтованого підходу до навчання з 12 лютого по 16 лютого 2018 року в гімназії було проведено Тиждень історії та правознавства, що відбувся під гаслом "Сьогодні знавці історії, а завтра її творці".

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення іноземних мов, традицій різних країн та підготовки до вибору майбутньої професії з 18 грудня по 22 грудня 2017 року в гімназії було проведено Тиждень іноземних мов.

Мрії стають реальністю, коли
думки перетворюються на дії.
Д.А. Антонова

Для того, щоб розкрити творчі здібності учнів, поглибити їх знання про працю, мистецтво, у гімназії був проведений тиждень вчителів художньо – естетичного циклу.