Реалії сучасного життя вимагають від кожної людини ініціативності, конкурентноспроможності, здатності досягати гуманістичних цілей, уміння керуватися високими естетичними ідеалами. Кроком до втілення цієї мети є Тиждень науки в Херсонській гімназії №20 – надзвичайно актуальний і ретельно спланований комплекс наукових заходів, що традиційно щороку відбуваються в нашому навчальному закладі.

Непередбачувані паузи і канікули не повинні перешкоджати зростанню педагогічної майстерності вчителів. Тому 30 жовтня 2017 року було проведено відкрите засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів за темою «Нова українська школа: концептуальні орієнтири», на якому були присутні керівники і вчителі методичних об’єднань гімназії.

У народі кажуть: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиліття – саджай дерево, якщо на віки – виховуй дітей». Дитячі душі… Скільки всього чекає їх попереду з мудрими вчителями, які крокують разом із учнями довгі роки. А розпочинається цей шлях із першої ланки – початкової школи.

За традицією на початку навчального року із 17 по 20 жовтня в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено тиждень початкової школи. Із першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій. Розпочався тиждень креативно – із квесту «Подорож у Країну знань». Діти із захопленням виконували творчі завдання, виразно читали, емоційно переказували, розповідали, висловлювали свої думки. Скільки цікавих головоломок, ребусів та кросвордів розгадали учні, щоб дістатися острова скарбів.

Для відповідності, краси і здоров'я потрібна не тільки освіта
в області науки і мистецтва, але і заняття
протягом всього життя фізичними вправами, гімнастикою.
Платон

У сучасних умовах усебічний і гармонійний розвиток є не тільки бажаним, а й життєво необхідним. Тому фізичний гарт є невід'ємною складовою розвитку людини. Одним із напрямків, який впливає на стан здоров'я, є активно-спортивний спосіб життя, який має особливе значення для гімназистів.

Традиційно, у квітні, у Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради проводиться  тиждень методичного об'єднання вчителів природничих дисциплін,  мета якого -  прищеплення любові до предметів природничого циклу, розширення кругозору дітей, сприяння розвитку екологічної свідомості учнів та виховання у них бережливого ставлення до рідної природи.

У вивченні будь-якого шкільного предмета важливу роль відіграють нетрадиційні форми роботи. І це най­більше стосується природничих дисциплін. Адже в науках  про Землю є елементи описовості й пошуку, спостереження й відкриття, оцінки й по­рівняння, експерименту й прогнозу.

Создание сайтов

Hosting Ukraine