Флаг України

20 березня 2018 року в рамках роботи опорного закладу освіти на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова відбулося засідання школи молодого вчителя за темою: «Моделювання структури уроку математики відповідно до обраного типу» для молодих учителів початкових класів.

З інноваційними підходами до організації освітнього процесу в закладі ознайомила Бережна Інна Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, яка презентувала досвід роботи вчителів гімназії та надала практичні рекомендації щодо підвищення ефективності уроків.

Архипова Ірина Аркадіївна, голова методичного об’єднання вчителів початкових класів, обґрунтувала особливості створення моделі структури уроку. Вона акцентувала увагу на необхідності комплексного планування мети й завдання та чіткого дотримання основних вимог щодо структури уроку відповідно до обраного типу.

Цікавими, змістовними та корисними були практичні заняття семінару-практикуму. Мартьянова Марина Анатоліївна продемонструвала фрагмент уроку математики та розкрила питання удосконалення навичок усного обчислення.

Карпук Ніна Михайлівна поділилася досвідом застосування прийомів формування обчислювальних навичок та запропонувала до уваги учасників семінару практичне використання системи геометричних понять на основі компетентнісного підходу.

У підсумковій частині семінару-практикуму молоді вчителі міста долучилися до роботи в майстер-класах: обмінялися досвідом, поділилися думками щодо особливості структури уроку й методики його проведення та презентували власну модель уроку математики.