Флаг України

21 березня 2018 року в рамках роботи опорного закладу на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради відбулося засідання Школи молодого вчителя за темою: «Вивчення та обговорення проблемних питань щодо організації роботи з обдарованими учнями».

Грянко І. А. провела майстер – клас для вчителів біології та хімії міста, під час якого ознайомила колег із системою роботи гімназії щодо навчання та виховання здібних учнів. Під час засідання вчителі обговорили методику роботи з обдарованими дітьми. Було розглянуто механізми виявлення та розвитку талановитих школярів. Грянко І. А. запропонувала вчителям міста дієві форми та методи роботи, які використовуються в гімназії: залучення учнів до науково-дослідницької діяльності у секціях МАН, участь у Форумі обдарованих учнів, інтерактивні лекції, екскурсії, проектна діяльність.

Учасники майстер-класу, який проводився в інтерактивній формі, розглянули різноманітні приклади завдань для розвитку обдарованості школярів. Проведене заняття було корисним та цікавим, молоді вчителі міста набули практичних навичок для успішної роботи з талановитими учнями.