73000, м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 2 тел. (0552) 46-73-02, (0552) 46-74-11, (0552) 26-40-65, Факс:(0552) 49-13-06. е-mail: gimnasiya20.ks@ukr.net

Флаг України

30 листопада 2017 року в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова відбулося засідання опорного закладу «Школа молодого вчителя» за темою: «Вивчення таблиці множення в ігровій формі (поради для швидкого запам’ятовування)», до проведення якого вперше були залучені студенти Херсонського державного університету.

Розпочався захід із доповіді вчителя початкових класів, заслуженого вчителя України Архипової Ірини Аркадіївни, яка наголосила на важливості застосування інноваційних прийомів вивчення таблиці множення .

Студенти-практиканти продемонстрували методику вивчення таблиці множення, запропонувавши систему вправ для кращого запам’ятовування табличних результатів. Показали, як в ігровій формі вивчати таблицю множення легко і цікаво.
Учитель початкових класів Нейбергер Тетяна Іванівна зауважила, що в кожного учня виникають труднощі при вивченні таблиці множення і для полегшення цієї задачі запропонувала ігри «Хто швидше», «Відгадай добуток», «Мультитаблиця». Логічні вправи, які продемонструвала Кучеренко Зоряна Степанівна, зацікавили аудиторію та змусили подумати над розв’язанням запропонованих завдань.

Завершилося засідання захоплюючим майстер-класом Красношапки Ольги Володимирівни, яка пояснила, як вивчати таблицю множення за допомогою таблиці Піфагора. Нею були представленні віршовані тексти, шаблони для множення та ділення, картки «сорбонки» і таблиця для відновлення результатів дії множення.

Узагальнюючи засідання, виступила викладач кафедри математично-природничих дисциплін та логопедії, кандидат педагогічних наук, доцент Ляпіна Валерія Валеріївна. Вона підтвердила доцільність не тільки теоретичного, а й практичного застосування системи вправ.

Студенти із цікавістю спостерігали за креативністю педагогів та не могли стримати своїх емоції щодо захоплюючого майстер-класу від найкращих вчителів початкових класів.

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти ХДУ