73000, м. Херсон, вул. Віктора Гошкевича, 2 тел. (0552) 46-73-02, (0552) 46-74-11, (0552) 26-40-65, Факс:(0552) 49-13-06. е-mail: gimnasiya20.ks@ukr.net

Флаг України

Спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси. Це ціла наука, філософія, що не приймає ні алкоголю, ні тютюну. Це режим, що дозволяє розподілити раціонально свій час. Спорт – це сила волі, прагнення до перемоги, прагнення бути кращим. Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров'я. Саме ці принципи є основоположними в педагогічній діяльності вчителів Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради, які 16 березня 2017 року провели майстер-клас для педагогів міста за темою «Інновації в методиці викладання фізичної культури (модуль «Настільний теніс»)».

Мета заходу – популяризація фізичної культури серед молоді, а також обмін досвідом учителів гімназії з педагогами міста.

Учитель Лисенко С.О. надав методичні рекомендації щодо проведення уроків із настільного тенісу з ефективними техніко-тактичними прийомами даної гри. Бєліков С.А ознайомив присутніх із інноваційними підходами до викладання модуля «Настільний теніс». Доповідачі акцентували увагу на позитивному впливові на спритність організму під час гри в настільний теніс, а також на розвиткові рухової реакції (координації рухів) після складних подач і відбивань.

Майстер-клас, проведений педагогами гімназії, виявився корисним для спільноти вчителів фізкультури міста, а також довів: настільний теніс – гра, що зміцнює здоров’я, покращує координацію.

Голова методичного об’єднання вчителів
фізичної культури та предмету
«Захист Вітчизни» С.О. Лисенко