29 жовтня 2018 року в Херсонській гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено практикум «Технологія тестового контролю знань щодо підготовки гімназистів до ЗНО – 2019 у рамках Концепції розвитку освіти» для вчителів-предметників, які викладають у 10 – 11 класах.

Мета проведення: обговорення актуальних проблем підвищення якості гуманітарної освіти, поширення досвіду організації та проведення підготовки учнів до ЗНО; з’ясування проблемних питань та шляхів їх вирішення, відпрацювання з учителями навичок психологічної підготовки учнів до іспитів, підвищення їх упевненості в собі.

Заступник директора з наукової роботи Савун Тетяна Вікторівна наголосила на актуальності питань, винесених на опрацювання.

Учитель української мови і літератури Заводянна О.І., учитель історії Лебідь О.В. обмінялися практичним досвідом упровадження сучасних технологій підготовки до ЗНО, презентували ефективні форми науково-методичної роботи з педагогічними працівниками, спрямовані на надання якісних освітніх послуг. Також вони презентували структуру тестів, розподіл тестових завдань з предметів за складністю та особливості підготовки учасників до тестування.

Проведений захід сприяв підвищенню методичної компетентності та усвідомленню учасниками семінару себе й власної професійної діяльності як шляху до особистісного й професійного зростання.

Учитель української мови і літератури Заводянна О.І.